Selamlar TurkHackTeam!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Terbyt

Üye
3 Ara 2020
51
21
İzmir
g-kt-rk.jpg

Merhaba, ben Terbyt. Neredeyse 11 aydır üyeliğim olmasına rağmen daha önce TurkHackTeam'de konulardan bilgi almak dışında bir faaliyette bulunmadım.
Artık aktif olarak forumda konu açarak bildiklerimi aktarmaya çalışacağım.

Kendimden bahsedeyim: Kendimi bildim bileli bilgisayarlar ile aram çok iyi. Ortaokuldan beri yazılım ve hacking ile ilgileniyorum. Bu süreçte hatrı sayılacak kadar hata yaptım ve hatrı sayılacak kadar deneyim kazandım. Amacım yurdumu, milletimi özümden çok sevmek; siber güvenlik ve yazılım alanında ulusumun gelişmesine mümkün olduğu kadar katkı sağlamaktır.

Eminim ki, bu forumda çokça yararlı bilgi alışverişlerinde bulunacağım ve hayatım boyunca unutamayacağım iyi insanlar tanıyacağım.

Saygılarımla
Terbyt

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,676
3,568
23
Ankara
Aleyküm selam hoşgeldiniz. Forum kurallarımızı, Misyonumuzu okumayı ihmal etmeyiniz. Kalıcı olmanız dileğiyle iyi forumlar dilerim.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
g-kt-rk.jpg

Merhaba, ben Terbyt. Neredeyse 11 aydır üyeliğim olmasına rağmen daha önce TurkHackTeam'de konulardan bilgi almak dışında bir faaliyette bulunmadım.

Kendimden bahsedeyim: Kendimi bildim bileli bilgisayarlar ile aram çok iyi. Ortaokuldan beri yazılım ve hacking ile ilgileniyorum. Bu süreçte hatrı sayılacak kadar hata yaptım ve hatrı sayılacak kadar deneyim kazandım. Amacım yurdumu, milletimi özümden çok sevmek; siber güvenlik ve yazılım alanında ulusumun gelişmesine mümkün olduğu kadar katkı sağlamaktır.

Eminim ki, bu forumda çokça yararlı bilgi alışverişlerinde bulunacağım ve hayatım boyunca unutamayacağım iyi insanlar tanıyacağım.

Saygılarımla
Terbyt
Tekrardan Hoşgeldin.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,378
1,989
Dinlenmede.
"yurdumu, milletimi özümden çok sevmek"

Samimiyete bakarmısiniz arkadaşımizdaki sıcaklığı görüyormusunuz ne kadar içten yazmış.
Değerli ve kıymetli kardeşim hoşgeldin
Ben Byzehirx forumda android projeleri geliştirip paylaşan biriyim ve yazılım konusunda yöneldiğin bir yol yok ise
AppDevelopere yönelmeni tavsiye ederim
Android Soru-Cevap Konusu

Bu linke bakar 3 5 sayfa yorumlari okursan sıradan sayfalar anliyacagini düşünüyorum.

Tekrardan hoş geldin paşam

GoodPerson

Katılımcı Üye
13 Eyl 2021
284
161
Cehennem de Loca da
g-kt-rk.jpg

Saygılarımla
Terbyt
Vesselam .Hoş geldin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.