Selamun Aleykum Arkadaslar

x man

Yeni üye
25 Mar 2006
2
0
Merhaba arkadaslar. Ben aranıza yeni katıldım.Ve siz ustalarımdan bir şeyler ogrenmek istiyorum.Aradıgımı burda bulacagıma inanıyorum.Umarım yardı****z dokunur ki buna inanıyorum inşallah benimde size bilmediginiz bi konuda yardımım dokunur.. Saygılarımla

karappa

Yeni üye
26 Mar 2006
5
0
Hoşgeldin kardeş bende kendimi buraya attım ve ilk dakikadan bayıldım foruma...

dennar

Yeni üye
26 Mar 2006
1
0
selam beyler artık ben de aranızdayımm ve bilgiye açım bir sürü şey öğrenmek istiyorummmm

hakgeldi

Üye
6 Eyl 2006
67
0
aleykümselam

Merhaba arkadaslar. Ben aranıza yeni katıldım.Ve siz ustalarımdan bir şeyler ogrenmek istiyorum.Aradıgımı burda bulacagıma inanıyorum.Umarım yardı****z dokunur ki buna inanıyorum inşallah benimde size bilmediginiz bi konuda yardımım dokunur.. Saygılarımla
hoş geldin

Devetci

Yeni üye
24 Eyl 2006
1
0
Baku
Selam! Ben Azerbaycandan giriyorum! Ben de senin gibi yeniyim! Inanyorum ki umdugumu bulurum! Yardim ederler bana! Elbet bende onlara!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.