Selamun Aleyküm THT Ailesi | Ben Mascar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,478
2,228

##Ben Kimim?

Selamlar THT Ailesi, Ben Mascar Web Grafik Tasarım Üzerine Çalışmalar Yapıyorum. Şimdilik Tasarım Arşivim Biraz Düşük Ama Zamanla Bu Arşivi Genişletmeyi Umut Ediyorum.

##Sorular

Bir Kaç Sorum Olacak İzninizle;

- Grafik Tasarım Bölümünü İnceledim Ve Özel Ekip Olduğunu Gördüm. Ben İlerde Bu Ekiple Çalışmak İsterim Tabiki Fakat Şuanlık Biraz Değerlendirmeye Girmek İstiyorum. Grafik Tasarım Bölümünde Üyelerin(Ekibe Üye Olmayanlar) Tasarım Paylaşabilir mi?
- Ben Tasarımlarımı Çoğunlukla Tablet, İpad Üzerinden Tasarlıyorum, Pc Kullanarak Tasarım Yapmayı Pek Sevmiyorum. Tabletten Tasarım Yapmam Ekibe Üye Olmama Engel midir?
(
Bu Arada Mobil, Tablet Vs. İstek Olursa Pc Kullanarak (da) Herkesin Yapabileceği Tasarımların Eğitimine Başlamayı Düşünüyorum)
Şimdiden Okuyup Cevaplayan Üstlerime, Arkadaşlara Teşekkürlerimi Sunarım.

##Tasarımlarım

s58pas6.jpg

(İmzalı)

q9mgrtq.jpg

(İmzalı)

inpj1ck.jpg

(İmzalı)

Kamuoyu Duyurusu İsimli Tasarım Resmi Bir Belge Yerini Tutmuyor Gerekli Bilgileri Metinde Belirttim.​

Son düzenleme:

thebeard

Art Director
15 Mar 2018
3,502
1,034
Mblar, hoş geldiniz. Grafik Ekibine katılmanız için bilgisayara ve Photshop, Illustrator programlarından birini kesin kullanabilmeniz gerekmekte. Ekibe üye olmadan da çalışmalarınızı forumda paylaşabilirsiniz, Tasarım Ekibi Çalışmaları adlı alt kategoride adından da anlaşılacağı gibi Grafik Ekibine özel. Siz Grafik Tasarım bölümünde kurallara dikkat ederek konunuzu açabilirsiniz.

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,478
2,228
Mblar, hoş geldiniz. Grafik Ekibine katılmanız için bilgisayara ve Photshop, Illustrator programlarından birini kesin kullanabilmeniz gerekmekte. Ekibe üye olmadan da çalışmalarınızı forumda paylaşabilirsiniz, Tasarım Ekibi Çalışmaları adlı alt kategoride adından da anlaşılacağı gibi Grafik Ekibine özel. Siz Grafik Tasarım bölümünde kurallara dikkat ederek konunuzu açabilirsiniz.
Aleyküm Selam Hoşgeldiniz
Hoşgeldin dostum kuralları ve misyonu okumanı öneririm
Teşekkürlerimi Sunuyorum, Bilgisayara Geçince Ekibe Katılmayı Düşünüyorum Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.