selenium görünür olmayan elementler tıklama

Tcspy

Üye
5 Eki 2019
223
23
TC
selenium görünür olmayan elementler tıklama tıklayamıyorum bunun bir yöntemi varr mı
 

Tcspy

Üye
5 Eki 2019
223
23
TC
Bilen arkadaşlar zaten cevap vermeye çalışmışlar :)
Hazır bir yöntem yoksa kendiniz yazmanız gerekiyor. Yukarıda da birkaç kaynak gördüm Google ile bulunan bu şekilde de araştırma yapabilirsiniz. Forumda herkesin çalışma alanı aynı değil :)
sorun selenium değil sadece resime tıklamak veya başka bir şekilde otomatik tıklamam gerekiyor bir yol bulunur diye yazıyorum
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.