Selteco Flash Designer 5

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,184
51
İstanbul
Flash Designer, kolayca flash animasyonları, fotoğraf gösterileri, etkileşimli menüler oluşturabilmeyi sağlıyor. Flash Designer ile çalışırken iki hazır sihirbazı kullanabiliyor ya da istediğiniz öğeleri dökümana ekleyip her özelliğini uygulamayla değiştirebiliyor, animasyon ve efektler verebiliyorsunuz.
Uygulama içindeki araçlarla basit açılış animasyonundan kapsamlı bir yönlendirme sistemine kadar her türlü çalışmayı hazırlayabilmek mümkün.
Programla birlikte gelen animasyonlar, neyi nasıl yapabileceğinize dair çok güzel örnekler sunuyor. Yazılım Action Script özelliğini de destekliyor.
Full versiyon olarak kullanmak için gerekli Serial ve SFLD numaraları Yeraltı bilgilerinde bulunmaktadır... Programı yükle
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.