sen bunu bana nasıl yaptın?

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,482
28
Ben senin gidişine ağlamadım. Sen gitmedin benden, çıkmadın yüreğimden.
Ben yüreğimin en içiyle sevdim seni kimsenin bilmediği köşelere sakladım.
Her hücremde yazılıydı adın nakış nakış işledim ben seni içime..

Git dedim sana, git dedim de kırıldığım için söyledim ben sana. istemedim ki gitmeni..
ama gittin sen!! düşünmeden sonumu gittin.. ama bitmiyordun içimde, bitmeyecektin,
bitirmeyecektim seni!....

Sonra duydum tüm yaptıklarını! Beni aldatışlarını.gidişin bundanmış meğer demem değilmiş, gitmene sebep senin gitmek istemenmiş…
O an dedim bittiriyorum seni, bu aşka, bu sevdaya nokta koymanın vakti! Kanım donmuştu sanki kalbim taş kesmişti artık ben eski ben değildim ve o günden sonra bir daha hiçbir zaman eski ben olamayacaktım biliyordum, hissetmiştim…
İçime kazıdığım nakışladığım ismini çıkarmaya çalıştım!
Acıdı, içim kanadı. Gözyaşlarım çıkartamadı içimden adını….

Nasıl yaptın sen bana bunu nasıl?
Nasıl kıymıştın sevgime? Sen hiç böyle sevilmiş miydin?

Ben senin gözlerinin en içine baktım
Sen bana bunu yaptın ya…
Sen bana bunu nasıl yaptın?

alıntı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.