sen cesaret edebilirmisin

by_cartman

Üye
2 Eki 2006
163
0
60yfsk9.jpg
15uo1yu3.jpg

bybybylahana

Katılımcı Üye
9 Eyl 2006
454
9
119
konya
vallaaa böle resimleree ve kelle paça uçurma resimlerine 3333 aga nın karşı koyduğu görülmüşmüdür???:D:D:D:D

şövalye

Üye
4 Eyl 2006
119
0
ula ben burda baktığım zaman bile başım dönüyor...

AMA BEN YİNEDE HEM BAKAR HEM DE ALARDIMMM....

3333 KARDEŞİMİN DEDİĞİ GİBİ KAYBEDECEK HİÇ BİR ŞEYİM YOK ÇÜNKÜ...

KaRaDaG

Üye
30 Eyl 2006
102
1
GeBZe
Benimde Kaybedicek Bir şeyim Yok Sadece Bi Hesabim Var Ondan Sonra Bende Atlardim Ben Böle Dünyanin Neyse

by_cartman

Üye
2 Eki 2006
163
0
ole demeyin arkadaşlar hepimizin kaybedecek bi şeyleri vardır muhakkak bir daha düşünün derim atlamadan önce:D:D:D:D

K!cKeR*

Katılımcı Üye
7 Eyl 2007
676
5
C:\WINDOWS\s
bu hayatta hep bizler düşen olduk güvendiklerimiz kişiler hep arkamızdan bizlere vurdu onun için gözü kırpmadan atlarım hiç değilse hayatımın son dakikalarını bir çılgınlık yaparak ölürüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.