Seninle ölmek Istiyorum

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
SENİNLE ÖLMEK İSTİYORUM

Dağ başında bir avcı kulübesi
Yerle diz boyu kar
Ocakta ateş
Dışarda rüzgar
Hadi gel
Önce sevişmeliyiz uzun uzun
Yerdeki ayı postunun üzerine uzanmalıyız
Bütün vücudunu santimetrekarelere ayırıp
Birer birer öpmeliyim
Ve sonra sımsıkı sarılmalıyım sana
Böylece ölmeliyiz
Aradan yıllar geçip
Bizi buldukları zaman
Etlerimiz çürümüş olsa da
Kemiklerimiz ayrılmamalı birbirinden
Hadi gel
Nefes almak hüner değil
Seninle ölmek istiyorum.

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
aşk ve sevgi paylaştıkça güzelleşir paylaştıkça büyür (tek kişilik aşk aşk deildir sadece bir tutku dur )

DeathAngel

Yeni üye
19 Eyl 2006
37
1
kesinlık le katılıyorum ask asla tek kısılık olamaz:............. önemlı olan sanırım birlıkte olecegin birinin olması.......................

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
bunu dedim bağrımı yedin o kişi yi bulmuşsan nie ölümü düşünüosun ki boşver ölümsüzcesine yaşa aşkını

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
bilmem şimdiye kadar bulamadım ama belki şimdi bulmuşumdur. bilirsin hayat ümitsiz yaşanmaz. Ben hep arayım da nasıl sa birgün o beni bulur :)

Ya ümitsizsiniz* ya da "ümit" sizziniz*
Ya çaresizsiniz* ya da "çare" sizsiniz.

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,482
28
ümit yaşar oğuzcanın güzel şiirlerinden birini bizimle paylaştığın için teşekkürler

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
abla sırf sen yorum yazdın die kaldırmıyacam bu şiir bana değersiz bi insanı hatırlatıo burda yorumları da war o kişinin :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.