Seri Katil Peter Kürten Son Sözü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
“Söylesenize, siz kafamı kestikten sonra kısa bir süreliğine de olsa duyabilecek miyim? Boğazımdan fışkıran kanın sesini duymak büyük bir zevk olurdu.” Seri Katil Peter Kürten'ın idamından önceki son sözü.

Jlo56q.png
 

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,928
4
Russia
Adam zevk alıyor bende zevk alıyom birisinin canını acıktıgım an benim canım acıdıgı an ne bileyim degişik geliyo
 

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,928
4
Russia
Harbi diyom zevk alıyom yakında adamda öldürürüm kanka 2 güne kalmaz benide ifşala seri katil jgozluk :D zevk alırken öldü
 

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,928
4
Russia
Gül zevk aldırmıyo kanka üstüme daha farklı birşey bırak mesala en son öldürdügüm kişinin agzının içindeki dişlerinin altındaki etleri koparıp getirsen bi zahmet :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.