Serial bulma programı!(hemen buluyor ve resimli anlatım)

ROLAT

Katılımcı Üye
12 Kas 2006
885
5
bende bilmiyom
Özellikler:
*
Tür: rar
Boyut(rar) : 8,91 MB
Boyut(dosya) : 9,89 MB
///***
part1: Boyut/1.33 MB
part2: Boyut/2.65 MB
part3: Boyut/4.92 MB
///***///
1 snde hemen buluyor istediğiniz seriali..
Ben denemedim serialleri. bilmiom o yüzden :) ben sadece paylaşım yapmak istedim gerisini
siz şey edersiniz artık ;)..
--------------------
Başlayalım!!
--------------------

kurulumfv9.png

Önce Ok işaretindende gördünüz gibi setup.exe yi çalıştırıyoruz..Ve kuruyoruz
Devamını zaten yazdım ;)

aratrmapz1.png

serialmy7.png

Not: Yükleme rapid.com part yada direk indirme ile şey ettim.. :)

///////////
rapid.com (Direk Link)
-----
Rapid.com (part1)
Rapid.com (part2)
Rapid.com (part3)

Moderatör tarafında düzenlendi:

HaNCeR

Yeni üye
4 Şub 2007
39
0
Selam RoLaT NasılSın ? :)) Dıyeceksınkı Sen kımsın Ben Uyeyım Dedım Kendıme Bı ortak Bulım en Hasından Aralarından Dürüst oLan Sensın Kardesım

hacker01

Yeni üye
17 Şub 2007
2
0
arkadaşlar ben bunları açamadım bi yardım lütfen oyun partlarınıda burdaki partlarıda çalıştıramıyorum lütfen bana bi yardım edin msn adresim:p[email protected] şimdiden tskler...

kagan_206

Yeni üye
23 May 2007
36
0
Adana
hocam çok teşekkür ederim ya. gerçkekten işe yaradı.real player in serial i lazımdı bu programla buldum çok sağol emeğine sağlık.yalnız tweak_xp diye bir program var onu bulamadı hiç duydunmu acaba gerçekten çok güzel bir program ama demosu var bende 50 kullanımlık. onun serialini bulabilirsen özel mesaj atsan bana teşekkür ederim.

muratcirak

Üye
27 May 2007
94
0
HANCER dediklerine dikkat et yani bu siteye girenler adam değilmi korkma bu siteye girenlerin hepsi namuslu kişilerdir şüphen olursa sen kendinden şüpe ett konuya gelince çok güzel olmuş teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.