Serverimiz Hazır//Turkish Power//1 Kişi Admin Alınacak Kalıcılara Özel Hediyeee

Caner875

Yeni üye
10 Ara 2015
36
0
MERHABA ARKADAŞLAR BEN [TR].AKSOY. SERVERİN KURUCUSUYUM.ARKADAŞLAR 1 KİŞİLİK ADMİN YERİMİZ VARDIR BUNA AYRIYETEN DJ ALINACAKTIR.. HEPİNİZİ BELKİYORUMM. YAKINDA KENDİ MODUMUZ OLCAK BU BİR YALAN DEĞİL KENDİ MODUMUZU KODLUYORUZ İBİZA EDİT FALAN DEĞİL!! 5.62.127.127:10200 :)
SEN YOKSAN 1 KİŞİ EKSİĞİZ DOSTUM!
!:D
HostName: •Turkish•PoweR•Server•|•Stunt/Dm/Minigames•
Address: 5.62.127.127:10200
Players: 0 / 40
Ping: 60
Mode: T.P Freeroam [V1.5]
Language: |Türkçe/English|

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,989
Dinlenmede.
Yasa dışı iş bu lanet olasica zenci seni.
:) şaka şaka ban sebebi bu ama reklam gruplasmak
Tht ana yasasina aykiri konu sahibi bence icerigi silip bos konu yazarsa daha iyi olur :)

sivanci40

Uzman üye
12 Ağu 2015
1,127
1
TURKEY
merhaba arkadaşlar ben [tr].aksoy. Serverin kurucusuyum.arkadaşlar 1 kişilik admin yerimiz vardır buna ayrıyeten dj alınacaktır.. Hepinizi belkiyorumm. Yakında kendi modumuz olcak bu bir yalan değil kendi modumuzu kodluyoruz ibiza edit falan değil!! 5.62.127.127:10200 :)
sen yoksan 1 kişi eksiğiz dostum!
!:d
hostname: •turkish•power•server•|•stunt/dm/minigames•
address: 5.62.127.127:10200
players: 0 / 40
ping: 60
mode: T.p freeroam [v1.5]
language: |türkçe/english|

mta ise 5 yıldır scripterim :) yardım için her türlü hazırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.