Sevdiğinize En Sicak En Samimi Duygularla Sesinizi Duyurun!!!!

kaan_arslan

Yeni üye
12 Kas 2006
5
0
Çoğu kez durup düşünürüz "kimim neden ve nasıl yaşıyorum ve doğru mu yapıyorum?" diye. Ben de birgün durup düşündüm "senin için kimim seni neden ve niçin seviyorum ve seni sevmekle doğru mu yapıyorum?" diye. Sonra gülümseyip* kendi kendime "O senin için doğru insan!" dedim. Evet hayatımı SENle doldurmam doğru birşey ya SEN!! İşte bir de SEN için BEN kim olduğumu bulamıyorum. Biliyorum bunun cevabı SENde saklı...

Kafamı kurcalayan bunca sorunun ardından belki SENle kafayı bozdum belki de saçmalıyorum ama aşk bu değil mi zaten. Aşık olan insan aklını sevdiği ile bozmuyor mu? Ve sevdiği için çoğu kez saçmalamıyor mu?

Yoo yoo ben kesinlikle aşığım....

BU DA BENDEN GÖNÜL TAHTIMIN SAHİBİNE BİR MESAJ OLSUN!!

Ben sevdiğime bu mesajı ileterek başlatıyorum sizler de sevdiklerinize mesajlarınızı buradan iletmeye devam edebilirsiniz!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.