Shell c99 Upload?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By_Eagle_58

Yeni üye
12 May 2008
2
0
Arkadaşlar ben biras acemiyimde bana yardımcı olursanız sevinirim.Ben shell c99 txt dosyasını nereye ? nasıl upload edecem ? Bana ayrıntılı bilgi verirseniz çok sevinirim..Şimdiden yardım eden herkese çok çok tşk ediyorum..Saygılar..
 

Keane

Katılımcı Üye
her zaman shell upload edılmez cesıtlı acıklar vardır ftp şifresı bulma,rfi,admın şifresını ele gecırıp shell sokup hackleme ve diğer serverları gorme shelle vs. forumda mevcuttur arastırırsanız ogrenırsınız hemen ogrenılecek sey degıldır cunku;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.