Shellde Newfile (Yeni Dosya) | reutht.php Seklinde Nasıl Olusturulur?

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,262
4
Reu Island
Merhabalar bugün sizlere shellde newfile ( yeni dosya ) acımını göstericem direkt konuya geciyorum konumuz resimli anlatımdan olusmaktadır.

Shelimizin adı : k2ll33d

Shell'i indir.

Shell girisinde böyle bir sey cıkacak karsınıza.

DRZRlm.png

Burada yapacagımız islem newfile | newfolder yazmaktadır, fakat 2 tane bulunmaktadır

1. secenekteki
newfile yazan yere tıklıyoruz

Eqoqpv.png

Sonra ki adım karsımıza böyle bir bos alan cıkıyor

7bzbXa.png

Bos olan yere index kodumuzu yapıstırıyor en altta

/home/fsmlumeg/public_html/newfile.php yazmaktadır

Bu noktada sadece /newfile.phpyi degistiriyoruz

Örnegin reutht.php - reutht.txt seklinde olabilir reutht yazan yere istediginizi yazabilirsiniz sonu .txt , .php ,gif , .png seklinde olmak zorundadır.

İslem yaptıgınızda sonuc alabilmek icin siteadi.com/reutht.php seklinde deneyiniz.

Alıntı degildir bizzat ben olusturdum, bir sorunuz probleminiz olursa Anka üyelerine ulasınız.

Son düzenleme:

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
"Bilgi paylaştıkça çoğalır" diye boşuna söylenilmemiş; Emeğin için teşekkür ediyorum. Bilgi sahibi olmaları için değerli arkadaşlarımız adına güzel bir anlatım olmuş emeğine sağlık şahsım adına teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.