Siber Cehennem - Bir Netflix Belgeseli!

'Alp Er Tunga

TSK 🇹🇷
14 May 2022
99
95
underground
images

Konusundan bahsedersek; 2018-2020 yılları arasında gerçekleşen Nth Room Cinsel Taciz vakasıyla ilgili Netflix'teki bir belgesel. Steel Cold Winter (2013) şöhretinden Choi Jun-sung tarafından yönetilen Cyber Hell, neredeyse bir buçuk saat sürüyor ve genellikle hassas, biraz da tetikleyici olan olayları yeniden yaratıyor. Nth Room davası, genellikle reşit olmayan kızların videolarını ve resimlerini kimlik avı yoluyla şantaj yaparak kullanan rezil bir cinsel taciz çetesiydi. Failler 2021'de yakalanıp tutuklandı, ancak davanın kendisi Güney Kore toplumu ve internet camiasında büyük öfke ve kargaşaya neden oldu.

Benim gibi hayranlıkla izleyebileceğiniz bir yapım olduğunu düşünüyorum. Bir çok kaçak siteye düşmüş, izleyebilirsiniz. Bu belgesel sayesinde de kripto ve telegram'ın ne denli önemli bir husus olduğunu öğrenmiş oldum. Keyifli seyirler!

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,377
1,985
Dinlenmede.
images

Konusundan bahsedersek; 2018-2020 yılları arasında gerçekleşen Nth Room Cinsel Taciz vakasıyla ilgili Netflix'teki bir belgesel. Steel Cold Winter (2013) şöhretinden Choi Jun-sung tarafından yönetilen Cyber Hell, neredeyse bir buçuk saat sürüyor ve genellikle hassas, biraz da tetikleyici olan olayları yeniden yaratıyor. Nth Room davası, genellikle reşit olmayan kızların videolarını ve resimlerini kimlik avı yoluyla şantaj yaparak kullanan rezil bir cinsel taciz çetesiydi. Failler 2021'de yakalanıp tutuklandı, ancak davanın kendisi Güney Kore toplumu ve internet camiasında büyük öfke ve kargaşaya neden oldu.

Benim gibi hayranlıkla izleyebileceğiniz bir yapım olduğunu düşünüyorum. Bir çok kaçak siteye düşmüş, izleyebilirsiniz. Bu belgesel sayesinde de kripto ve telegram'ın ne denli önemli bir husus olduğunu öğrenmiş oldum. Keyifli seyirler!

Çok ciddi ve hassas olarak hayatımda önemli bir yeri olan belgesel tutkusu inanılmaz huzur ferah rahatlatıcı terapi gibi düşünüyorum. Yaklaşık 10 yıldır izlemedigim izleyip tekrarlarıni defalarca izledigim bana televizyonun maksatini ve manasını ifade eden tek Programdır :)

Bununda izledim hoş. Spoiler vermiyek smdk :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.