⭐️ Siber Güvenlik Kulübü ⭐️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZiksthemW

Uzman üye
28 Mar 2020
1,026
113
Oslo

3z64BI.png

cBCTTK.png

Siber Güvenlik alanında istekli bireyleri toplayıp TürkHackTeam bünyesinde geliştirmek adına bu kulüp kurulmuştur. Bu kulüp tek bir alana değil birçok alana hitap etmektedir.
Sizleri eğiterek gelecek hayatınızda bu alanda meslek sahibi olmak isteyen arkadaşları hazırlayarak, iş hayatınızda bir adım öne geçmeniz için kurulmuştur.

Qf4O62.png

- Haftalık olarak teknik ve özgün konu açılması

- Düzenli Siber Güvenlik Eğitimleri

1NdW5K.png

Gerekli aktifliği sağlayamayan, öğrenmekten kaçan üyeleri, sorumluluklarını yerine getirmeyen üyeler ile yolumuzu ayıracağız.

Herhangi bir kulüpte bulunan üyelerimiz bu kulübe katılamayacaktır.

Kulüp yönetimi, istediğini ekleyebildiği gibi sebep göstermeksizin istediğini de çıkartabilir. Ne de olsa yönetime önayak olunan bir kulüp burası.

7H4SBz.png

ZiksthemW

C8JIb9.png

-

dA1AJz.png

lilxtcher

S79 MeDuSa

REDCLOCK

hypertv

Ayberk25

HUMOR1

Qgenays

AAVUTI.png

bv84W0.png

28174a34e77bb5e5310ced9f95cb480b.png

12RM7B.png

Türk Hack Team Kullanıcı Adınız:
TürkHackTeam Profil Linkiniz:
Yaşınız:
Hakim Olduğunuz Alanlar:
Referans Gösterebileceğiniz Konular:
Telegram Kullanıcı Adınız(@kullanıcı_adı şeklinde):
Kendinizi Tanıtınız:
Eklemek İstedikleriniz:

Başvuru metnini doldurup ZiksthemW'e özel mesaj yoluyla ulaştırınız.

40UB2M.png

Zn2W2g.png

Kulübün açılma izni "Atmaca kullanıcı adlı Kulüpler Genel Sorumlusu'ndan alınmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
921
5
104
Burning Hâll
Öğrenmek isteyen herkes her işi yapabilir :)) Ben de sınava hazırlanıyorum fakat zamanımı orantılı ayırdığım için sorun yaşamıyorum.

Tabii ki öyle, sadece hani normalde kulüp alımlarında "hazırlanacağı büyük bir sınav olmamalı" şartı oluyordu burada yazmayınca merak ettim gerçekten yok mu diye. :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.