Siber Güvenlik Sohbet Alanı

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
Off topice acilan konu muhabbetten çöpe alındı böyle birsey yok ya. Muhabbette etmiyelim tamam. Öyle boş boş girelim zaman falan geçirmeyelim bizde hata

LCW

Yeni üye
22 May 2013
1
0
Arkadaşlar, mail spoofing yapabileceğim web sitesi var mı kullanımda olan ?

Okanyok

Yeni üye
16 Kas 2022
10
0
Telefonumda uzun süredir casus yazılım uygulaması vardı. Telefonumu başkasına teslim etmiştim o yüklemiş. Aylarca şüphelendim. En sonunda farkettim ki gerçekten izliyor. Polise gitmek yerine telefonu fabrika ayarlarına çevirdim şimdi de pişmanım. İzlendiğimi nasıl kanıtlayabilirim. Geri dönüşü var mı artık. Telefonum Huawei mate 10 lite. Muhtemelen private space yardımıyla bunu yaptı.

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,641
1,171
Telefonumda uzun süredir casus yazılım uygulaması vardı. Telefonumu başkasına teslim etmiştim o yüklemiş. Aylarca şüphelendim. En sonunda farkettim ki gerçekten izliyor. Polise gitmek yerine telefonu fabrika ayarlarına çevirdim şimdi de pişmanım. İzlendiğimi nasıl kanıtlayabilirim. Geri dönüşü var mı artık. Telefonum Huawei mate 10 lite. Muhtemelen private space yardımıyla bunu yaptı.
Sen şikayetçi ol, onun telefonunda seninle ilgili şeyler çıkar elbet ki.

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,951
888
Şimdi işin komik olan tarafı ise siber güvenlik alanında uzman olmak yolunda ilerlerken Backend-Developer'lığa kaydım yanlışıkla :trl Lise bitip üniye başlayınca umarım siber güvenlik alanında ilerleme hayalim sadece hobi olarak kalmaz :(

"Şimdi işin komik olan tarafı ise siber güvenlik alanında uzman olmak yolunda ilerlerken Backend-Developer'lığa kaydım yanlışıkla"

Bu güzeldi :D

Sen bu alanda ilerlemeyi kafaya koyduysan neden hobi olarak kalsin ki.. Kafani yorma kalmaz, azimle ilerle ;)

Basarilar, iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.