Siber Güvenlik ve Network Eğitim Kulübü | ALIMLAR KAPALIDIR |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

heredotcan

Katılımcı Üye
28 Ağu 2008
675
148
81e1j1r.png

ltgn7pe.png

Merhaba Arkadaşlar Bu Kulübü Kurma Fikrim Uzun Süredir Aklımdaydı Ama Bir Türlü Uygun Fırsatı Bulamıyordum ve Artık Zamanı Geldi Allah Nasip Ederse Sizlerle Güzel Bir Eğitim Kampına Başlayacağız. Kulübün Kuruluş Amacı Siber Güvenlik Alanında Kendini Geliştirmek İsteyen Arkadaşlara Bir Yol Haritası Çıkarmak Ve Kendilerini Bu Alanda Eğitmeleri İçin Yardımcı Olmaktır.
Günümüzde Siber Güvenlik Maalesef ki Mantığı Anlaşılmadan Yapılmaktadır. Çeşitli Toollar Yardımı İle Bu Sektöre Giriş Yapan Bir Çok İnsan Tooll Operatörlüğünden İleri Gidememektedir yada Bir süre Sonra Mantığını kavrayamadığı için Sektörden Vazgeçmektedir. Benim Kulübü Kurmamda ki amaç Bu mantığı elimden Geldiğince Anlatabilmek ve Neyi Neden Yaptığını Bilen Bilinçli Bir Siber Güvenlikçi Hazırlamaya Çalışmaktır. Aksi Halde Kişi Ya Öğrenme Cehenneminde Kalacaktır Yada Lamer Olarak Devam Edecektir.
t8qz975.png

Kulübün İşleyişi Diğer Kulüplere Nazaran Biraz Daha Farklı Olacağını Düşünüyorum
Lütfen Bu Kısmı Okumadan Başvuru Yapmayınız

Eğitimler 5 Kur Şeklinde Planlandı Her Kur 4 Hafta Sürecek
Her Kurun Sonunda Seviye Tespiti Yapılacak
Dersler İlk 2 Kurda Haftada 3 Gün, 3 ve 4. Kurda Haftada 2 Gün ve Son Kurda Haftada 1 Gün şeklinde Yapılacak
Temel Düzeyde Başlayıp Tatmin Edici Seviyelere Geleceğiz
Siber Güvenlik, Sistem Yöneticiliği ve Network Konularına Değineceğiz
Her Hafta Sonu O haftayı Kapsayan Ödevler Verilecek Ve Ödevler Tarafımca Kontrol Edilecektir
Dersler 2'şer saat olarak planlanmıştır

edbl5ll.png

Kulüpte Saygı ve Sevgi Çerçevesinde Bir Ortam Sağlanmalıdır
Kulüpte Öğrenilen Bilgiler Real Senaryolarda Yasadışı Şekilde Uygulanmamalıdır
Kişisel Bilgiler Sorulmamalı Ve Paylaşılmamalıdır

f4k1a3w.png

@heredotcan

eil2zer.png

-
on88sjc.png

-

c8d1mka.png

Kullanıcı Adınız: *
Profil Linkiniz: *
Yaşınız : *
Telegram adresiniz : *
Daha önceden bulunduğunuz kulüp/tim (Varsa):
Siber Güvenlik Geçmişiniz :
Neden bu kulübe girmek istiyorsunuz? : *
Kendinizi Siber Güvenlikte Nasıl Bir Seviyede Görüyorsunuz :*

Bilgilerin yanlış yazılması halinde başvurularınız kabul edilmeyecektir.

Başvuru formundaki * (yıldızlı) yerler zorunlu doldurulup. @heredotcan'a özel mesaj yolu ile Siber Güvenlik kulübü başvuru başlığı ile gönderilecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

&İsimsiz&

Yeni üye
25 Kas 2022
24
4
81e1j1r.png

ltgn7pe.png

Merhaba Arkadaşlar Bu Kulübü Kurma Fikrim Uzun Süredir Aklımdaydı Ama Bir Türlü Uygun Fırsatı Bulamıyordum ve Artık Zamanı Geldi Allah Nasip Ederse Sizlerle Güzel Bir Eğitim Kampına Başlayacağız. Kulübün Kuruluş Amacı Siber Güvenlik Alanında Kendini Geliştirmek İsteyen Arkadaşlara Bir Yol Haritası Çıkarmak Ve Kendilerini Bu Alanda Eğitmeleri İçin Yardımcı Olmaktır.
Günümüzde Siber Güvenlik Maalesef ki Mantığı Anlaşılmadan Yapılmaktadır. Çeşitli Toollar Yardımı İle Bu Sektöre Giriş Yapan Bir Çok İnsan Tooll Operatörlüğünden İleri Gidememektedir yada Bir süre Sonra Mantığını kavrayamadığı için Sektörden Vazgeçmektedir. Benim Kulübü Kurmamda ki amaç Bu mantığı elimden Geldiğince Anlatabilmek ve Neyi Neden Yaptığını Bilen Bilinçli Bir Siber Güvenlikçi Hazırlamaya Çalışmaktır. Aksi Halde Kişi Ya Öğrenme Cehenneminde Kalacaktır Yada Lamer Olarak Devam Edecektir.
t8qz975.png

Kulübün İşleyişi Diğer Kulüplere Nazaran Biraz Daha Farklı Olacağını Düşünüyorum
Lütfen Bu Kısmı Okumadan Başvuru Yapmayınız

Eğitimler 5 Kur Şeklinde Planlandı Her Kur 4 Hafta Sürecek
Her Kurun Sonunda Seviye Tespiti Yapılacak
Dersler İlk 2 Kurda Haftada 3 Gün, 3 ve 4. Kurda Haftada 2 Gün ve Son Kurda Haftada 1 Gün şeklinde Yapılacak
Temel Düzeyde Başlayıp Tatmin Edici Seviyelere Geleceğiz
Siber Güvenlik, Sistem Yöneticiliği ve Network Konularına Değineceğiz
Her Hafta Sonu O haftayı Kapsayan Ödevler Verilecek Ve Ödevler Tarafımca Kontrol Edilecektir
Dersler 2'şer saat olarak planlanmıştır

edbl5ll.png

Kulüpte Saygı ve Sevgi Çerçevesinde Bir Ortam Sağlanmalıdır
Kulüpte Öğrenilen Bilgiler Real Senaryolarda Yasadışı Şekilde Uygulanmamalıdır
Kişisel Bilgiler Sorulmamalı Ve Paylaşılmamalıdır

f4k1a3w.png

@heredotcan

eil2zer.png

-
on88sjc.png

-

c8d1mka.png

Kullanıcı Adınız: *
Profil Linkiniz: *
Yaşınız : *
Mail adresiniz : *
Telegram adresiniz : *
Daha önceden bulunduğunuz kulüp/tim (Varsa):
Gerçek hayatta ki mesleğiniz :
Kendinizi Tanıtınız : *
Siber Güvenlik Geçmişiniz :
Neden bu kulübe girmek istiyorsunuz? : *
Kendinizi Siber Güvenlikte Nasıl Bir Seviyede Görüyorsunuz :*

Bilgilerin yanlış yazılması halinde başvurularınız kabul edilmeyecektir.

Başvuru formundaki * (yıldızlı) yerler zorunlu doldurulup. @heredotcan'a özel mesaj yolu ile Siber Güvenlik kulübü başvuru başlığı ile gönderilecektir.
başvuru yaptım umarım kabul olur hayırlısı olsun inş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.