Siber Güvenlik ve Network Eğitim Kulübü | ALIMLAR KAPALIDIR |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

heredotcan

Katılımcı Üye
28 Ağu 2008
675
148
Bu konular hakkında bilgi vereceğim zaten önce başvuru aşamasını bi tamamlıyalım

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
867
673
Çok merak ediyorum, daha önce onlarcası açılan bir kulüpten neden tekrar açma gereği duydunuz? Aşağıdaki kulüplerden farkı tam olarak nedir?

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,585
1,645
Green/Moderasyon
Çok merak ediyorum, daha önce onlarcası açılan bir kulüpten neden tekrar açma gereği duydunuz? Aşağıdaki kulüplerden farkı tam olarak nedir?

Kardeşim senin forum genel anlayışında bir sıkıntın var sanırım. Burada konuyu pek açmıcam ancak. Kulüpler ve ekipler farklıdır. Kulüpler güncellenebilir. Kapatılabilir. Ve tekrar açılabilir. Ancak ekipler için aynısı geçerli değildir. O yüzden forum genel işleyişini anlamıyorsun anlamaya çalış öyle post at. Neden ekipleri dahil ettin diyorsan. Bir ekibin alım konusunda aynılarını yazmıştın. Sana burada kötü konuşmak istemiyorum ki haddim değil ancak. Bir şeyi anlamıyorsan. Bilmiyorsan, onu anlamaya çalış. Sonrasında konuşursun. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.