Siber Saldırıdan Korunma

NarutoEmircan85

Yeni üye
24 Ağu 2017
8
0
1.Yöntem
-----------
Herhangi Bir Dosyayı Açarken VirüsTotal Yapmanız Lazım.Eğer İçlerinde Kötü Yazılım Olursa Ekran Kartı vb.. Gibi Kredi Kartı Bilgileriniz Ele Geçirebilir.

2.Yöntem

Eyer SpeedTest İp Sorgu Sitelere Girerken Kendi İp'niz Gözükmektedir.

3.Yöntem

Bir Kişi Size Ddos Atarsa Tek Yapmanız Modemi Kapatıp Açmaktır.Eyer Bundan Kapatıp Açmak Yerine'de "VPN" Kullanabilirsiniz

Teşekür Etmeyi Unutmayın
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.