Sıfırdan Başlayanlar Neler Yapabilir

EMSTEON

Yeni üye
10 Eyl 2021
21
4
36
Oncelikle herkese merhabalar
Yaşim burdaki bircok arkadasa göre büyük olması itibari ile bu işi kıyısından köşesinden hızlıca ögrenmeye karar verdim
Nasıl bir yol izlemeliyim ?
Özel ders
Birebir ders
Ucretsiz ders
Videolu egitim
Uzaktan egitim
Bunlar icin ne kadar süre gereklidir
Ne kadar bi butce ayarlamam gerekir.
Ozellikle belirteyim konuyu acmadan once forumda bircok konuyu inceledim yazim dili program gelisim ne kadar bir surec ten bahsedioruz

ıcmılızaY

Katılımcı Üye
28 Tem 2021
426
270
18
Belirsiz!
Yaşim burdaki bircok arkadasa göre büyük olması itibari ile bu işi kıyısından köşesinden hızlıca ögrenmeye karar verdim
Özel ders
Birebir ders
Ucretsiz ders
Videolu egitim
Uzaktan egitim
Ozellikle belirteyim konuyu acmadan once forumda bircok konuyu inceledim yazim dili program gelisim ne kadar bir surec ten bahsedioruz
Ellerimde THT Forumlardan Bulduğum Arişivler Var.
Photoshop, Termux Yüzlercesi. Umarım İşine Yarar.
-
YAMAR EFKAR EĞİTİM SETİ : 1014.86 MB file on MEGA
ŞİFFRE : 18a17a16b
-
TELEFON ÜZERİNDEN ETİK HACKER KURSU (battak koç) : 2.75 GB folder on MEGA
-
RAMİZ AMCA TERMUX HACK ARŞİVİ : Termux Eğitim Arşivi @ramizamca
-
SİTE 1 : Tutarlios: Başkasının Instagram Hesabını Kapatmak - InstaSpam bot kurulumu
-
MİNİ HACK ARŞİVLERİ : DeepWepTR V0.001
-
150 ADET ARŞİV : AEV ARŞİV :) - JustPaste.it
-
SALDIRI HACK ARŞİVLERİ : Hack Arşiv EN GENİŞ
-
PHOTOSHOP ARŞİVİ 1 : CS 6 ARŞİV
-
İYİ FORUMLAR. İYİ NÖBETLER.

EMSTEON

Yeni üye
10 Eyl 2021
21
4
36
Ellerimde THT Forumlardan Bulduğum Arişivler Var.
Photoshop, Termux Yüzlercesi. Umarım İşine Yarar.
-
YAMAR EFKAR EĞİTİM SETİ : 1014.86 MB file on MEGA
ŞİFFRE : 18a17a16b
-
TELEFON ÜZERİNDEN ETİK HACKER KURSU (battak koç) : 2.75 GB folder on MEGA
-
RAMİZ AMCA TERMUX HACK ARŞİVİ : Termux Eğitim Arşivi @ramizamca
-
SİTE 1 : Tutarlios: Başkasının Instagram Hesabını Kapatmak - InstaSpam bot kurulumu
-
MİNİ HACK ARŞİVLERİ : DeepWepTR V0.001
-
150 ADET ARŞİV : AEV ARŞİV :) - JustPaste.it
-
SALDIRI HACK ARŞİVLERİ : Hack Arşiv EN GENİŞ
-
PHOTOSHOP ARŞİVİ 1 : CS 6 ARŞİV
-
İYİ FORUMLAR. İYİ NÖBETLER.
Tesekkur ederim

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
648
42
Yıllar önce bende çevremdekilere bilir kişilere hep bu soruları soruyordum,Daha sonra benim için en kolay yolun Sosyal mühendislik olduğunu farkettim kendimi o yönde geliştirdim.Çok da memnunum bu bölümden. Kişi kendinden bilir işi hesabı, Bilgisayarın karşısına otur ve deki; En basit en kolay şekilde ne yapabilirim? Hangi konuda yetenekliyim.Gerisi gelicektir.Seni çok iyi yerlerde görmek dileğiyle. İyi forumlar.
Haklısınız hocam. Saygılarımı sunarım

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
648
42
Özel ders
Birebir ders
Ucretsiz ders
Videolu egitim
Uzaktan egitim
Selamlar. Hangi alanda ilerlemeyi istiyorsunuz. Bilgi verirseniz sizlere yardımcı yardımcı olmaya kararlıyız

CyberCyro/CC

Yeni üye
14 Eyl 2021
23
14
Özel ders
Birebir ders
Ucretsiz ders
Videolu egitim
Uzaktan egitim
Merhaba azizim, bende orta yaşlı yeniyim beraber öğrenelim elimden geldiği kadar destek olurum. Udemy de Atil hoca çok iyi anlatıyor sıfırdan tavsiye ederim.

Phoenix.py

Katılımcı Üye
9 Tem 2021
568
292
THT
Merhaba. Forumda bir sürü konu bulunmaktadır. Bütceye bence gerekyok. İnternette bedava bulabilirsin.
Benim tavsiyem
1: Youtube videolarına bak biraz temelin olur
2: Forumda konulara bak.
3:Udemy de ücretsiz kurslar var çok güzel onları yap
4: Öğrendiklerini dene
Sorunuz olursa yazabilirsiniz hocam.
iyi günler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.