Şifre sıfırlama mailleri hakkında duyuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,412
232
Merhaba

Son zamanlarda facebook sayfasında üyelik şifre sıfırlama maillerinin gelmediğine yönelik şikayetler görmekteyiz, haftalık sistem kontrollerinde bu tür işlemler test edilmektedir, şu an için şifre sıfırlama maili konusunda herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır, yaşanan sıkıntı genellikle gönderilen maillerin spam kutusuna düşmesinden kaynaklıdır.

Bizden gönderilen ve spam kutusuna düşmüş mailleri "güvenli mail" olarak işaretlerseniz, bizden gelen mailler direk ana mail kutunuza düşecektir.

İyi forumlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.