Şifreleri Unutulan Üyelikler Hakkında!

S

Sifretalep

Ziyaretçi
Selamlar,

Sistemde vBulletin kaynaklı bir sorun bulunmakta ve şifrenizi unuttuğunuzda, "şifremi unuttum" kısmından gönderdiğiniz şifre sıfırlama kodu çalışmamakta.

Onun için bu bölümü misafirlere de açtım ki, konu altına yazıp yardım isteyebilsinler.

Şifrenizi geri almak için gereken bilgiler;

-Nickiniz,
-Üyelik tarihiniz,
-Varsa önceki nickiniz (değişim yaptıysanız)
-Sistemde kayıtlı olan e-mail adresiniz
-Size ulaşabileceğiniz bir e-mail adresi.

Formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde üyelik bilgileri incelenecek ve doğruluğu sağlandıktan sonra yeni bir şifre mail adresinize gönderilecektir.
Öncelikle kolay gelsin,
************@hotmail.com yada ***********@hotmail.com mailine bağlı clupsaltanat nick li üyeliğime uzun süre görmediğim için şifremi unuttum mail adreslerime de giremiyorum rica etsem *******@gmail.com adresi üzerinden iletişime geçerek yeni şifre talep edebilirmiyim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çiçero

Özel Üye
9 Eyl 2008
1,525
42
Türk Otağ
K

Kayıtsız üye

Ziyaretçi
Merhaba o konuda sorun var şifre yenileme geliyor maile ama çalışmıyor defalarca deniyorum belki yanlış yazdım diye ama faydasız

Nick:muki1580
Sistemde kayıtlı e-posta: [email protected]
Ulaşabileceğiniz e-posta: [email protected] (aktif şuan)

Teşekürler.

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Nick: ibrhmarfinnc
Sistemde kayıtlı e-posta: [email protected] veya hatirlamiyorum
Ulaşabileceğiniz e-posta: [email protected] (aktif)

zamaninda emek verdigim bir hesap
sanirim o simdi asker yaziyordu en son degismediyse

simdiden ilginiz icin tesekkurler

@Ƴαĸαмoz1Յ1Գ Baysal

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Merhabalar Ben Foruma 2 yıl önce kayıt olmuştum ama Aktivasyon kodu gelmemişti bende aktif edememiştim öylede bırakmıştım.
Yeni bir mail gönderebilirmisiniz ?

Nick :ByAli61
E-posta:***********@hotmail.com

Admin

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
-Nickiniz, Berat Bayran
-Üyelik tarihiniz, Bilmiyorum
-Varsa önceki nickiniz (değişim yaptıysanız) Değişim yapmadım
Sistemde kayıtlı olan e-mail adresiniz

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
-Nickiniz, Berat Bayran
-Üyelik tarihiniz, Bilmiyorum
-Varsa önceki nickiniz (değişim yaptıysanız) Değişim yapmadım
Sistemde kayıtlı olan e-mail adresiniz

Merhaba ben uyeydim nasil suan e posta adresim sistemde görünmüyor algiliyamiyorum nick konusunda ikilemdeyim grc01 yada gmzgrc01 ol.asi gerekiyor ama e pistamda eminim fakat alamiyorum sifremi

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,319
591
Merhaba ben uyeydim nasil suan e posta adresim sistemde görünmüyor algiliyamiyorum nick konusunda ikilemdeyim grc01 yada gmzgrc01 ol.asi gerekiyor ama e pistamda eminim fakat alamiyorum sifremi
Merhaba, şifreniz g-mail adresinize açık bir şekilde 22.09.2020 tarihinde 12.31 saatinde gönderilmiştir. Lütfen gelen veya spam kutunuzu kontrol ediniz.

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Selamlar,

Sistemde vBulletin kaynaklı bir sorun bulunmakta ve şifrenizi unuttuğunuzda, "şifremi unuttum" kısmından gönderdiğiniz şifre sıfırlama kodu çalışmamakta.

Onun için bu bölümü misafirlere de açtım ki, konu altına yazıp yardım isteyebilsinler.

Şifrenizi geri almak için gereken bilgiler;

-Nickiniz,
-Üyelik tarihiniz,
-Varsa önceki nickiniz (değişim yaptıysanız)
-Sistemde kayıtlı olan e-mail adresiniz
-Size ulaşabileceğiniz bir e-mail adresi.

Formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde üyelik bilgileri incelenecek ve doğruluğu sağlandıktan sonra yeni bir şifre mail adresinize gönderilecektir.

-K43
-04.05.2019,
-K43
[email protected]
[email protected]

CastleWear

Yeni üye
16 Eki 2014
11
0
selamın aleyküm abi kolay gelsin benim gerçek nickim MadloveReyiz bir kaç gün önce girmek istedim ama şifremi ve e postamı hatırlamıyorum aradım bulamadım sonradan şifre değiştirme gibi işlemler yaptım fakat şuan bu hesab verildi bana ve gerçek hesabıma yani MadloveReyize giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

H

HackER12343

Ziyaretçi
nick:HackER12343
sistemde kayıtlı olan e posta:[email protected]
önceki nick:değişim yapmadım
bana ulaşabileceğiniz adres:[email protected]
bana şifre sıfırlama maili gönderir misiniz lütfen
bilgilerimi attım ama mesaj gelmedi bilgilerim üstte
Black-Box
Se-ZeR
@|~ԼЄƠƝ~|
@Ƴαĸαмoz1Յ1Գ
"Squ4LL
Çiçero
Admin
kayıt tarihini unuttum belirttiğim gibi ama 15 ekim 2020 tarihinde saat 21.45 de aktivasyon mesajı geldi

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Kullanıcı adı: Raex1v Mikfroo
E mail: [email protected]
Kayıt tarihimi tam hatırlamamakla beraber 2016-2018 tarihleri arasında kayıt yapmış olabilirim. Üniversite sınavına hazırlandığım için uzun bir süre ara vermiştim.Tekrar geri döndüm. Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum..

unknownreq

Yeni üye
4 Mar 2021
2
0
Merhabalar,

Kullanıcı Adı: serseri0537
Mail:

Hesabıma giriş yapabiliyorum fakat hesabım hiç bir konuya girmiyor.

"serseri0537, Bu sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden biri bu soruna neden oluyor olabilir.

Konu veya mesaj forum kurallarına aykırı olduğundan çöp'e taşınmış olabilir.
Mesaj yazmak istediyseniz üyeliğiniz yasaklanmış olabilir veya üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir."

Hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.