Şifresi Unutulan Gmail Hesabı Nasıl Kurtarılır ?

NoelGenco

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
469
2
Sa tht ailesi gmailin şifresini unuttum 3 şifre var aklımda olan telefon numarasını bılıyorum fakat hat iptal google ile iletişime geçip alma ihtimalim varmı bilgileri biliyorum ad soyad gibi çoğu şeyi

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,378
1,989
Dinlenmede.
Cevap: Gmail kurtarma lütfen yardım( önemli bilgiler var)

googleye maili nasıl atıcaz yardımcı olabilir misin

Google mail atabilmen için baska bir hesaba sahip olman gerek.
Ben bi ara konuşmuştum çok yardimci olmuslardi sanki mahalleden arkadaslar gibi rahat bir diyalog kurmustum.
Translate kullanmıştim adam en sonunda hoşçakalın ı türkçe yazmisti :) o kadar samimiler yani

NoelGenco

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
469
2
Cevap: Gmail kurtarma lütfen yardım( önemli bilgiler var)

Google mail atabilmen için baska bir hesaba sahip olman gerek.
Ben bi ara konuşmuştum çok yardimci olmuslardi sanki mahalleden arkadaslar gibi rahat bir diyalog kurmustum.
Translate kullanmıştim adam en sonunda hoşçakalın ı türkçe yazmisti :) o kadar samimiler yani

:) bende çeviri kullanıcam büyük ihtimal nası bi hesap lazım

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
113
uzay
Cevap: Gmail hesabı kurtarma( önemli bilgiler var)

Hat kapalı diyorsun üstüne kurtarma sorularını bilmezsen o hesabı geri alma ihtimalin 0 olur

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-

Merhaba degerli üye,

Hesabınızın bilgilerinin değişmesi zaman aşımına uğramadı ise mail ile iletiişime geçmen daha iyi olacaktır.Zaman aşımı oldu ise pek kurtarabileceğini düşünmüyorum.

God of shadows

Katılımcı Üye
3 Ağu 2019
275
2
22
Ankara

Merhaba kimlik doğrulamak için iletişime geçebilirsin bir kod verip senden resim isteyecektir büyük ihtimalle umarım işine yarar

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
608

Merhabalar ;

denilen gibi mail ile iletişime geç , sana soracaklardır eski şifrelerini vb senin olduğunu kanıtlarsın hesabın alırsın geri .

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün

Merhabalar,

Sorunuzu çözmek için destek ekibine mail atmanız gerekmekte. Bununla birlikte eğer hesabın sizin olduğunu kanıtlarla sunarsaniz, şansınız yükselir.

İyi forumlar dilerim. :)

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,856
1,219

Doğrulama bilgileri sayesinde geri almanız mümkün. Kurtarma e-postası ve ya telefon numarası ile de geri alabilirsiniz. Önemli olan doğrulama bilgilerini doğru hatırlamanız. Gmail hesaplarında her zaman bir kurtarma e postası yer almalı.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.