Şiirimi Bir Okuyun

BrAvo

Yeni üye
30 Tem 2012
4
0
Bu Vatan Dünyaya Kafa Tutmuş Her zaman
Türkün Gücünü Görünce Düşman
Geri Çekilmeye Çalışmış Biran
Görünce Türk Bırakmamış Gitmiş Arkalarından

Hayatını Vatanına Adamış Her bir Adam
Bilir ki O Şanlı Kanı Düşecek Bu toprağa
O An Geldiğinde Bir An Biler Teredüt Etmez Her Adam
Düşünce Toprağa Ölmez Onlar Açılır Sonuna Kadar Cennetin Toğrağı

Orjinal BrAvo Yazımıdır Alıntı Yapın Adımıda Yazın Gece Yazdım Kusura Bakmayın Pek İyi Olmadı

Biz Evimizde böğle rahat yata biliyorsak o mehmetçiklere borçluyuz bir askerde şehit olunca arkasında şu notu bıraktı

'Sen Yatağında Rahat Yata Bilmen İçin Ben Dağlarda Geziyorum' Bütün Mehmetçiklerimize Dualarımız Eksik Olmasın

Yaptığım Yanlışlıklar Affola

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.