Silah Arşivi

black shark

Katılımcı Üye
15 Eyl 2006
413
5
Dev Silah Arşivi
10ge.jpg


21jk.jpg


38lq1.jpg


55gq1.jpg
 

black shark

Katılımcı Üye
15 Eyl 2006
413
5
Dev Silah Arşivi
SVDb.jpg
Rus yapımı silahlar Rusya ve eski SSCB ülkelerinin tamamında el altından satılıyor ve fiyatları da oldukça ucuz ama bu silahları almak ve Türkiyeye getirmek yasak. Yukarıda resmini verdiğim Rus yapımı SVD Dragunov keskin nişancı tüfeğidir. Susturucu ile beraber çok rahat 300 ABD dolarına temin edebilirsiniz. Atışları gerçekten zevkli oluyor.
 

bybybylahana

Katılımcı Üye
9 Eyl 2006
454
9
119
konya
ustad bu kızlar ne bölee laynnn akrebe bayıldım keşke hepsinin ismini yazsaydın...yalnız şu son resim çöl kartalı israil yapımı ne orjinal bişii yaa..
bide 361tj mi gördüm nee
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.