Silkroad artık girmiyormu?

h2k2n

Katılımcı Üye
30 Ağu 2007
995
1
Pentagon
Sa hangi serveri denersem deniyim bu hata geliyor oyun artık girmiyormu uzun zamandır girmiyodum bi bakıym dedim
Yqn83E.png

ByClown

Üye
12 Şub 2016
86
0
Oyunda player çok.O yüzden giremiyorsun.Premium alman lazım tek tık ta alıyor eğer alırsan

h2k2n

Katılımcı Üye
30 Ağu 2007
995
1
Pentagon
anlamadım gitti zaten sw birleştiriyolar anca smdi otomatik denemede bırakıcam saat 11 30 gibi falan girmezse cevabı yazıcam :D

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
BENDE bir zamanlar silkroad hastasıydım annemden 25 krş 50 kuruş zorlana alabiliyorduk koşa koşa internet kafeye oyun açılmadan süre bitiyordu çılgına dönüyordum ne günlerdi be :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.