Silkroad hakkında herseyi buradan sorarak ögrenebilirsiniz!!!

siyam

Yeni üye
14 Tem 2006
14
2
İlk önce admın ve admın yardımcıkarıma cok tesekkur edıyorum. Daha yenı uye olmama ragmen ıstegımı yerıne getirdikleri için..

Evet silkroad oyununa baslamak isteyen veya başlamıs olan tum kardeslerıme ben benım gıbı oyuna hakım arkadaslarımın sizlere yardımı dokunacagına ınanıyorum ve sorularınızı beklıyorum...

LGatakan

Üye
23 Eyl 2006
150
0
aga bende ge force mx 440 64 lük bi ekran kartı +2.00 ghz işlemci + 256 ram var çok bu kasar bu oyun bende ne dersin saygılar..

siyam

Yeni üye
14 Tem 2006
14
2
Ekran kartında sorun yasarsın.Goruntulerde bozukluk yasarsın.RAM yeterli ama İnternet hızın iyi ise pek fazla sorun yasamazssın denemek sana kalmıs cok zevklı bı oyun oldugunu belırteyım...

azrail4

Üye
22 Eyl 2006
170
0
ya level atlayamıyorum knight gibi deil daa tam olarak ta anlamadım istegim beni kasa bilirmisin lewelim 28 :D

siyam

Yeni üye
14 Tem 2006
14
2
merak etme bende cok yuksek lvl degilim sadece oyun hakkında cok fazla bılgı edındım ole basladım yani tam oyunu kavrayana kadar 3 tane 20 lvl char eskıttım:... ama yardımım olursa sevnırım ....

kumsal

Yeni üye
1 Eki 2006
3
0
Bende full str char var oynamıyorum lvl ı 28 cok iyi ayarladım herşeyi benim 48 lvl char ım oldugu için onunla oynamıyorum sadece can sıkıntısından acmıştım :)

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
bende bişeeyler sorim..

str archerim element olarak cold mu fire mi weriim yoksa cold un ilk skilini açıp digerlerini fire mi weriim lvl 15 daha wermedim bi şeye..(3. server inş.. kalıcı olurum burada:) )

siyam

Yeni üye
14 Tem 2006
14
2
3333 abı sana sole dıım str okcu varsa ya fıre ol full yada lıght ol ama 40 a kadar ver gerisini fıre yada cold kullanırsın keyf sana kalmıs

tibetteysen yardım ederım 35 olma yolun da ılerlıom

hacklemek ısteyen ler ıcın ıtemlerımı sayam

32 lvl sos +5 crt 11 bow
+3 sos talısman garment
+3 sos kolluk
+3 sos ayalık
gerisi normal ıtemler :D

ertugrul

Yeni üye
5 Eki 2006
1
0
Ben derimki Bütün skill leri açsın ama Firenin vurüşünu kullansın digerlerininde Buff larını kullansın ben öle yapyın ama Blade bide Galaive skil lerini acmasın bide Force :)

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
baya baya bi araştırma yaptım we sp farming yapmaya kadar werdim

PC o kadar güzel olmadığı için oyunda kendini kitliyor bilmiyoru mneden böle yapıyor ama sorunu aştığım zaman süper olucak :) hepinize kolay gelsin.

BuRaK_X

Yeni üye
27 Eki 2006
1
0
ya abi ben şey diyecem bu knight onlinede pos mudur nedir kendi oytnuyor hani ondan silkroadda da varmı onu soradcam bide kolay level atlamak için bişe de bana bide para:)))))))))))9

ogulcan93

Yeni üye
27 Eki 2006
2
0
benim bi 18 lwllık char ım war ama malesef GREECE serverına sadece gece 12 den sonra girebiliyorum 12 den önce hep dc yiyorum en rahat girilebile serverın hangisi olduğunu söyleyebilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

ogulcan93

Yeni üye
27 Eki 2006
2
0
BuRaK_X
ya abi ben şey diyecem bu knight onlinede pos mudur nedir kendi oytnuyor hani ondan silkroadda da varmı onu soradcam bide kolay level atlamak için bişe de bana bide para:)))))))))))9

Benim bildiğim kadarıyla silkroad da KOSP yok kolay lwl atlamak istiyosan da her lwlın görewini yap (user ım ama cewaplandırmak istiyorum :D)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.