Silkroad online ile ilgili sorularınız

23 Nis 2009
122
0
arkadaşlar bende sro nun setuıp u var atıorm pc ye yüklüorm install diorm bir hata verior işiniz yarım kaldysa falan die , sonra internetten indirorm yne aynısı oluyor bunun sebebi ne olabilir ?

sabakunogaara

Yeni üye
30 Ağu 2010
44
0
kardeş d3d9 hatasını yaptım ama sro çok geç açılıyo vede hep donuyo yani denenmiyo bunun hatası nedir biliyomusun ya acil cvp :(

mykemal07

Üye
2 Ara 2010
62
0
arkadaşlar banada sro ve usko para hilesi koxp veya preminyum hile fln lazım biliyorsanız lütfen yardım edin

sabakunogaara

Yeni üye
30 Ağu 2010
44
0
oğuz aynı hatayı alıyosan görev yöneticisinden silkroadonline launceri bul işlemi sonlandır yap dzelmesse başka bi siteden indirmeyi dne

sabakunogaara

Yeni üye
30 Ağu 2010
44
0
kardeşim al sna yardımcı olabilir :)
Silkroad D3D9 Application Hatası:

Hatayı Vereceqim Linkden Dosyayı Indirip Kurduqunda Ortadan Kalkacaktır..

https://tik.lat/PPJNi

tamam EĞER D3D9 APLİCASİON HATASI ALIYORSANIZ MEDİA PK DOSYANIZ BOZUK BOZUK DEMEK OLUYOR YAPACAĞINIZ TEK ŞEY SJSRO YU SJSRO KLASÖRÜNÜN İÇİNE TEKRAR KURMAK YANLIZ ŞUNU SÖYLİYİM HATA ALDIĞINIZ SJSRO KLASÖRÜNÜN ADINI ORJİNALSRO OLARAK DEĞİŞTİRİN SJSRO YU BU KLASÖRÜN İÇİNE ATIN SORUN %100 ÇÖZÜLMÜŞTÜR :d

sabakunogaara

Yeni üye
30 Ağu 2010
44
0
EĞER SROYA GİRİNCE EKRAN DONUYORSA DATA MEDİA pk LAR diğer pklara göre uyumsuz anlamına geliyor orjinal pkları yükle sorun çözülecektir garantisi %100

sabakunogaara

Yeni üye
30 Ağu 2010
44
0
KarDEşim K.b Byle Ayrı Ayrı Yazdım AmA :/ benim pc windows vista home basic sroya girdiğim zaman Sro_cliend.exe Çalışmayı Durdurdu diyor Araştırdım Yürütme Engelleyicisi Yda DEP diye bişeyden kaynaklanıyormuş Onu kapatmayı komut sisteminden Dnedim ama olmadı Galiba Erişim İznim Yok Yardıım Ederseniz Sevinirim Lütfennnn :(

kasastura1

Uzman üye
2 Ocak 2012
1,454
0
ℂ⋆ тüякιує ℂ⋆
İlk önce Sa. arkadaşlar ben private serverlerde çift çar açmak istiyorum fakat kullandığım loader Serverin IP'sini istiyor.. Giremiyorum . Arkadaşım direk silkroad.exe tıklıyo istediği kadar açabiliyor nasıl açtığınıda bilmiyor kendısı bi yardımcı olun..

kingsto

Katılımcı Üye
2 Ara 2011
282
0
Edirne
sağ tıkla özelliklerde uyumluluklara gel yukarda bu programı çalıştıracağı uyumluluk modu diyo ona tik ay sonra en altta bu programı ayönetici olarak çalıştır diyo onada tik at olur sor çalışırsa tşkkür etmeyi unutma :)

ekrem1806

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
743
1
42 lwl çarım var ve nasıl para yaparım ve yüzdesi hiç dolmuyo nasıl lwl alacm 44 lwl maymunları kesebilişyorum ex çok az geliyo yardımm

11 Şub 2013
51
0
Sakarya
çarımın msn değişimi hakkında

oyunda olan çarımı msn yerine mynet olarak kayıt ettim fakat mynet hesabım silindi fakat çar o mynet adresine kayıtlı kaldı şimdi msn değiştirme talebi yollayınca mynet adresıne e-mail atıyor fakat ben bu adrese giremıyorum çarımın e-mail ayarını nasıl değiştirebileceğim hakkında bilgisi olan sevinirim kolay değil 115 lwl çar kasmak cevaplarınızı özel mesaj atarsanız sevınırım şimdiden tesekkurler

mfaruuk588

Yeni üye
1 May 2014
1
0
Niğde
Öncelikle hepinize kolay gelsin ben windows 8 pc me silkroad yüklemeye çalışıyorum ancak olmuyor yüklemeyi bilen birisi yardımcı olursa çok sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.