Silkroad Online Tanıtım

efebayar

Üye
16 Mar 2008
124
4
eryamaN / AnkaRa
10787.jpg
Silkroad Online

Tür:persistent Online RPGYapımcı: Joymax Co. Ltd.Çıkış tarihi:21/02/2006Platform:pCPuan:
n-clead.gif
n-clead.gif
n-clead.gif
n-clead.gif
n-clead-gray.gif


Ortaçağda Avrupanın doğunun baharat ve ipek ihtiyacını karşıladığı İpek Yolu'nu konu alan Silkroad Online, Çin'den başlayarak orta asyadan geçen ve Türkiye üzerinden avrupaya uzanan yolda geçiyor. Oyunu bilgisayarınıza indirmeniz ve oynamanız ücretsiz. Fakat Knight Online'da olduğu gibi daha sonra oyun içi çeşitli eşya ve servislere para ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.

Silkroad Online, Knight Online'ın başladığı kapıdan girerek ücretsiz çok oyunculu dünyalar kervanına yeni bir soluk getiriyor. Bu defa ülkemizin de tarih boyunca içinde olduğu ve hepimizin bildiği bir senaryoyu konu alması oyunun ülkemizdeki popülaritesini etkilemiş gözüküyor.

Önemli hatırlatma: Oynasana.com'un hizmet verdiği online oyun sunucuları arasında Silkroad Online bulunmamaktadır. Bu oyunu, yapımcısının kendi web sitesinden indirdikten sonra ücretsiz olarak internet'ten oynayabilirsiniz.

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.