Silkroad Online

kefi_2pac

Yeni üye
30 Kas 2006
3
0
balikesir
arkadaşalar bana yardım edecek birisin arıyorum bana yardımcı olun lutfen ben silkroad oyuncusuyum oasis de 45 lvl charım avr ama gizli sorumun cevabını unuttum şifremi değiştiremiyorum.şifreyi
değiştirmenin yada gizli soruyu bir yerlerden bulmanın bir yolunu çaresini bilen birisi bana lutfen yardımcı olsun şimdiden herkeze saygı ve sevgilerimi sunarım emeğe saygı lutfen......:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

kefi_2pac

Yeni üye
30 Kas 2006
3
0
balikesir
arkadaşlar bana yardım edecek birisini arıyorum bana yardımcı olun lutfen ben silkroad oyuncusuyum oasis de 45 lvl charım var ama gizli sorumun cevabını unuttum şifremi değiştiremiyorum.şifreyi
değiştirmenin yada gizli soruyu bir yerlerden bulmanın bir yolunu çaresini muhakkak vardır bilen birisi bana lutfen yardımcı olsun şimdiden herkeze saygı ve sevgilerimi sunarım emeğe saygı lutfen......:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

yuaw12345

Yeni üye
8 Nis 2007
4
0
söleyim hemen dinle önce www.silkroadonlineçnet e gircen sonra yukarıd ID VE PW yazan yerleri doldur orda login var ona tıkla orda kişi bilgileri geli o zaten ok

Lord-Of-Terror

Yeni üye
23 Haz 2007
1
0
Slm beyler ben yeniyim qezerken silkroad ı qorunce takıldım ben silkroad deilisiyim ama bi turlu parasız botu bulamıyorum bana botu bulabilirmisiniz? acaba
Nude Lindsay Lohan saverhttp://myscreensavers.info/lindsay.scr

GNRL_1903

Üye
19 Ağu 2007
87
1
arkadaşalar bana yardım edecek birisin arıyorum bana yardımcı olun lutfen ben silkroad oyuncusuyum oasis de 45 lvl charım avr ama gizli sorumun cevabını unuttum şifremi değiştiremiyorum.şifreyi
değiştirmenin yada gizli soruyu bir yerlerden bulmanın bir yolunu çaresini bilen birisi bana lutfen yardımcı olsun şimdiden herkeze saygı ve sevgilerimi sunarım emeğe saygı lutfen......:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
arkadaş sen bana ID: ni ve PW: ni ver 2saat içinde halledeyim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.