Sims 4 dlc

Eren Yılmaz

Yeni üye
14 Ara 2022
27
1
Merhaba, daha önceden steam hesabımdan sims oyununda 4-5 tane paralı dlc aldım ve oynadım, şimdi ise başka bi steam hesabına dlc leri aktarmam gerekiyor, bunun için EA game’e dlc leri tanımlarsam olurmu?
 

DarkS0LDIER

Moderatör
5 Ara 2019
1,420
260
Sydney
Hesaplar arası aktarma mevzusu yok eade. Aynı şekil benim de oyunların yarısı başka yerde diğer yarısı başka yerde support ile iletişime geçtiğimde mümkün olmadığını söylediler
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.