Sınır Ötesi Operasyonu Tartışıyoruz..

_TheEnD_

Uzman üye
7 Nis 2007
1,816
41
Hiçbekistan..
Arkadaşlar sizce sınır ötesi operasyon yapılmalı mı? Bu Operasyon Türkiye'ye neler getirir, Türkiye'den neler ***ürür? BunLarı tartışalım.. En azından bu operasyon hakkın bilmediklerimizi öğrenelim, bilgisi olmayanları bilgilendirelim..

Fikirlerinizi Parti Propagandası yapmaksızın, Saygı çerçevesi içinde dile getireceğinize inanıyorum..

 

freeheart

Yeni üye
23 Eki 2007
25
0
kocaeli
abicim eğer yapabilirsek türkiyeye katkısı büyük olur ilk önce terör kalkar. ama şayet ters giderse her şey işte ozaman dünya savaşı tekrar icabet eder.
 

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,079
0
Bursa
Sınır ötesi operasyon defalarca yapıldı binlerce terörist öldürüldü. Bunun bir faydasını görmedik. Dağdakini bitirmek kolay, zor olan insanların kafasında olanı bitirmek. Sınır ötesi operasyon değilde zihinsel operasyon şart.
 

DeneyimsizDenek

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Şub 2011
11,763
1
31
Gökyüzü
Arkadaslar konu 2007 yilina ait.8 yil sonra guncellemek niye?

Kaldi ki boyle onemli siyasi donemde ciddi tartisma malzemesi olabilir.Lutfen konuyu gundeme getirip durmayin.Ta ne zamanin mevzusu
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.