Sınırdan geçen geçene, sonuç bu.. ):

H3KR3A

Yeni üye
27 Tem 2021
13
6
tarim-ve-orman-bakani-pakdemirli-orman-yanginlarina-iliskin-son_tvZl.jpg

turkiye-yaniyor-manavgat-adana-osmaniye-ve-mersin-kayseri-1627540903.jpg

BlackPion

Üye
21 Haz 2021
154
37
18
knk bildiğim kadarıyla bu saldırı PKK nın AteşinÇocukları adlı örgütü yapıyormuş diye biliyorum

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Bir Yerde Bişey Duymuştum Ama Şu an Söyliyeceklerim
benim fikrim değildir! tamamern başkalarından duymadır! ;
Birisi İle Konuşuyorum buy Suriyeliler'in arasında pkk'dan birileride varmış (( kim olduğunu bilmiyoruz ))
Daha sonra suriyeliler bir şehrimizin ( adını unuttum ) o şehrin 1 ilçesini doldurmuşlar orda neredeyse
hiç türk yok. full suriyeli bunlar birleşip gidip. o ilçe'nin belediye başkanlık seçimlerine
katılıp o ilçedekilerin çoğu suriyelide gidip ona oy verip onu başa getirecek.
daha sonra bu kişi gittikçe büyüyüecek gidebilidği yere kadar gidek
en sonda gidp Cumhur Başkanı Olup Tüm TÜRK'leri dışlayıp bu güzel ülkeyi pkk

ülkesi yapabilirlemiş...

Bu Dediklerim Tamamen "" TAHMİN "" dir.

H3KR3A

Yeni üye
27 Tem 2021
13
6
knk bildiğim kadarıyla bu saldırı PKK

her kim yapıyorsa onların artık burda yeri yok:mad::mad:bu ülkeyi

Birisi İle Konuşuyorum buy Suriyeliler'in arasında pkk'dan birileride varmış (( kim olduğunu bilmiyoruz ))
Daha sonra suriyeliler bir şehrimizin ( adını unuttum ) o şehrin 1 ilçesini doldurmuşlar orda neredeyse
hiç türk yok. full suriyeli bunlar birleşip gidip. o ilçe'nin belediye başkanlık seçimlerine

ülkesi yapabilirlemiş...

Bu Dediklerim Tamamen "" TAHMİN

ülkesi yapabilirlemiş...

Bu Dediklerim Tamamen "" TAHMİN "" dir.
Allah fırsat vermesin 🙏

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.