Sınırsız Internet Hilesi Yasal Cezasi Nedir?

MALLATYALI44

Katılımcı Üye
5 Eki 2019
311
141
Öncelikle herkese merhaba değerli THT üyeleri . Youtube de az önce yasal olmayan bir internet kazanma yolu gördüm muhtemelen işe yarıyor ancak insan yasal olmayınca da bı tedirgin oluyor . Eğer yasal olmayan yoldan bir internet hilesi yaparsak ( sınırsız bir intenet hilesi ) cezası nedir para mı yoksa sanmıyorum ama hapismi ve para ise ne kadar . isteyen olursa videonun linkini yazabilirim . Şimdiden çok teşekkürler .

Sort

Katılımcı Üye
14 Eki 2019
968
79
Kimse Size Bunun İçin Ceza Vermez. Çok Dert Etmeye Gerek Yok.
Ancak İnternet Şirketi Bu Video Sahibine Dava Açabilir. Bu Durumda Korkması Gereken Kişi Video Sahibidir.

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
824
158
Liverpool UK
Öncelikle herkese merhaba değerli THT üyeleri . Youtube de az önce yasal olmayan bir internet kazanma yolu gördüm muhtemelen işe yarıyor ancak insan yasal olmayınca da bı tedirgin oluyor . Eğer yasal olmayan yoldan bir internet hilesi yaparsak ( sınırsız bir intenet hilesi ) cezası nedir para mı yoksa sanmıyorum ama hapismi ve para ise ne kadar . isteyen olursa videonun linkini yazabilirim . Şimdiden çok teşekkürler .
Bir sistemin açığından fayda sağlamak elbette suçtur.

UcanBal

Yeni üye
25 Nis 2021
42
12
İzmir
Sınırsız internet hilesi 😂 bunu ilk kez duydum. Kod veriyom SPDNETFULLBELESH yazınca netin sınırsız oluyor. AEZAKMI yazın önce ama, asla aranmama hilesi bu polis tarafından.

Ugroon ++

Katılımcı Üye
13 Ara 2020
306
76
192.168.1.1
hapis değilde para cezası kesebilirler tespit edilebilirse.
siz gelin yasal yoldan kazanın btkakedemi ye üye olun aylık 6 gb bedava internet sağlıyor.
Yasa dışı kazanmanın tadı bir başka oluyor ama :)

Gerçekten inandın mı? Merak ediyorum o videolara inanan kaldı mı? 2 yöntem var ya fiziği hackliyicen ya da uyduyu. Bunlardan birini yapabilen olursa haber versin tüm malımı onun üstüne yatırayım. Ama eğer başkalarının internet şifresini kırmaktan bahsediyorsan onu zaten cümle alem yapıyor dert etme. Sanırım birilerinin fiziği hacklediğine inanmışsın. :) Gelen sinyallerle oynamadan veya türk telekomu hacklemeden bunu yapmak imkansız farklı bir şeyden bahsetmiyorsan :)

MALLATYALI44

Katılımcı Üye
5 Eki 2019
311
141
Gerçekten inandın mı? Merak ediyorum o videolara inanan kaldı mı? 2 yöntem var ya fiziği hackliyicen ya da uyduyu. Bunlardan birini yapabilen olursa haber versin tüm malımı onun üstüne yatırayım. Ama eğer başkalarının internet şifresini kırmaktan bahsediyorsan onu zaten cümle alem yapıyor dert etme. Sanırım birilerinin fiziği hacklediğine inanmışsın. :) Gelen sinyallerle oynamadan veya türk telekomu hacklemeden bunu yapmak imkansız farklı bir şeyden bahsetmiyorsan :)
Aga yerden yere vurmuşsun beni 😁 . Daha oluyormu bilmiyorum deneyeceğim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.