sınırsız limewire PRO kullanıcısı olmak isteyen varsa içeri girsin

sebih_67

Yeni üye
17 Ara 2006
3
0
arkadaşlar limewire PRO paylaşım programını sınırsız kullanmak istiyorsanız buyrun... sırayla şunları yapın lütfen.
SImdi limewire officiel sitesine gidin

www.limewire.com

tikla=> Get It Now (yazan butona tiklayin (sag tarafta) )
sonra,
tikla=>Get PRO (yazan butona tiklayin(orta en altta))
sonra,
karsina secenek cikiyor iki tane alttakini tiklayin
tikla=>i will not use pro for copyright infringement=>sonra, continue (tiklayin)
sonra,
sag en üstte
tikla=>Already bought Pro? (tiklayin) sitenin en üstünde sag tarafta
sonra,
karsina e-mail bölümü cikacak
sakin oraya kendi mail adresinizi yazmayin !!!!!
sizin oraya yazmaniz gereken mail adresi =>>> [EMAIL="[email protected]

C0M!S3R-eX

Uzman üye
14 Kas 2006
1,174
27
edit:denedim fakat bi dosya indirdiğinde lisans alımı istiyor ve indirdiğiniz dosya çalışmıyor

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
çok sağol paylaşım için ama bende limewire vardı proyu yükledim bişey değişmedi farkı ne

x_can1

Yeni üye
9 Ocak 2007
29
0
KARDEŞ O PROGRAM BENDE DE VARDI ÇOK GÜZZEL BİZE SUNDUGUN İÇİN SANA TŞKR...:diablo

C0M!S3R-eX

Uzman üye
14 Kas 2006
1,174
27
Şimdi de Pro versiyon çalışlıyor. Nolduğunu anlamadım
İlk yaptığımda hata vermişti şimdi çalşıyo.

onur67

Katılımcı Üye
25 Haz 2007
278
6
LimeWire 4.13
LimeWire yardımıyla Müzik , Resim ,Video , Program ve Döküman İndirebilirsiniz.
40screenshot.png

LimeWire'ün özellikleri:

• Dosya indirme hızında ciddi artış sağlandı.
  • Dosyayı indirdiğiniz kişiyle bağlantı kurabilir onunla chat yapabilirsiniz.
  • İndirdiğiniz müzik veya görüntü dosyasını dahili Media playerda oynatabilirsiniz.
  • İndirilen dosyaları yarıda bırakabilir,bir sonraki açılışta kaldığınız yerden indirebilirsiniz.
  • Bilgisayarın bir şekilde kapanma ihtimaline karşı sonraki açılışta indirdiğiniz dosyaların downloadına devam edebilir kayıp yaşamazsınız.
  • Birçok dil desteği bulunmaktadır( Türkçe hariç )
  • Arkadaşlarınızla İp bağlantısı kurup(güvenlik duvarınızın izin vermesi gerekir) dosya alışverişinde bulunabilirsiniz.
  • Kullanımı kolay ve basit bir arayüze sahiptir.
pinkblack_theme_sm.gif
pink_theme_sm.gif
green_theme_sm.gif
brownandpink_theme_sm.gif
valentine_theme_sm.gif
classic_theme_sm.gif

Yukarıda gördüğünüz renk ve görünümde Limewire'ü birçok farklı şekilde kullanmak isterseniz BU ADRESTEN skinleri indirebilirsiniz.
Birçok ziyaretçimiz bize kurulum problemi yaşadığını iletti.Program JAVA tabanlı çalıştığı için kurulumda problem çıkarabilmektedir.Bunun önüne geçmek için lütfen Java Runtime Environment'in en son sürümünü indirip kurun.Sonrasında Limewire programını kurun.

Java Runtime Environment Version 6 Update 1'in indirme sayfasına gitmek için [url]https://tik.lat/2j6MF

Lİmewire: https://tik.lat/U6j7Y

Ben sorun yaşamıyorum çok güzelde çalışıo buyrun burdan indirrin!!!

ogucakal10

Yeni üye
28 Tem 2007
1
0
kardes dediklerini birrer birer yaptım ama e-mail bölümüne verdigin e-mail i yazınca hata veriyor bi baksan

salihaydingul

Yeni üye
19 Ağu 2007
8
0
The email address [email protected] was not found.

Please try to remember the correct email address and try again.

If you purchased LimeWire PRO more than 6 months ago, your free downloads, updates and technical support are over.

Turkcesini anladiniz sanirim? :) Yemedi yemezde artik

MiniHack

Üye
8 Ağu 2007
164
0
registry
onur 67 arkadaşım kendi upload ını wersen daha iyi olurdu, site reklamı olmuş bu arada arkadaşlar link kırık indirenler falan bi yenileseler :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.