Şirket Hacklemeyi Düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

QuietSlayer

Yeni üye
16 Mar 2018
20
0
Arkadaşlar ben orta düzey de bir şirket hacklemek istiyorum yabancı bir şirket yani israil de olacak ben türkiye de ama yakalanmaktan korkuyorum o kadar linux bilgim var ama elinde sonunda yakalayacaklar delil silebiliyorum tabi PC baksalar bir şeyler bulamazlar ama eve yine de gelseler annem babamın bana kızgınlığı ? saten yeter :( o yüzden yakalanmak istemiyorum tek başıma saldıracağım için korkuyorum sitelerine değil ağlarına sızacağım sizce yakalanır mıyım tek başına olmaktan korkuyorum adam akıllı yanım da 2-3 kişi olsa güzel olurdu ama yok saldırırsam yakalanır mıyım lütfen yardım edin

Preceptinn

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
346
0
-İnferno
dostum bak bir şey diyeceğim
"O lanet bilgisayarı kapat ve dersine çalış"
kendi iyiliğin için söylüyorum ,2 yıl sonra bu yazdığını görseydin muhtemelen kendi kendi şöyle derdin "bilmediğim ne kadarda çok şey varmış"

Preceptinn

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
346
0
-İnferno
Dostum merak etme derslerim de başarılıyım ödevlerim bitti anne gibi hesap vermemi beklemiyorsun değil mi ? ne alaka şimdi

Ben gerçekleri söyledim.
dediklerine gelirsek bir şirket hackleyip yakalanmamak istiyorsun ve postta ebevenylerin kızacagından bahsediyorsun.Çok çocuksu geldi açıçıkcası.
Bu dediklerin aynı şunu özetliyor
"Elimde bi silahla market soyucağım fakat kimsenin haberi olmasını istemiyorum, kameralara yakalanıp kimliğimi göstermek istemiyorum.Ama marketçinin silahı olup olmadıgınıda bilmiyorum ve hiç soygun tecrübem olmadı" anlattıgın şey buna çok benziyor.Gerçekler acıdır.

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Kimileri dalga geçmiş kimileri küçümsemiş kimileri de haklı tabi. Zaten bunu buraya yazıyorsan ve soruyorsan ortalama hack bilginin ne kadar olduğunu anlayabiliyoruz ki anlaşıldığı üzere devlet sitesi senin neyine.git opencart wordpress hackle kendini geliştir. linux biliyor olmak da marifet değil. Linux sadece hack için gerekli olan araç gereçlerin bulunduğu platform. windowsa göre daha elverişli, yapılış amacı hack üzerine yani. yoksa ubuntudan pardustan pek farkı yok. yinede başarılı olursan gereğini yaparız "Tebrikler!!!" yazımızı yazarız :)

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Arkadaşlar ben orta düzey de bir şirket hacklemek istiyorum yabancı bir şirket yani israil de olacak ben türkiye de ama yakalanmaktan korkuyorum o kadar linux bilgim var ama elinde sonunda yakalayacaklar delil silebiliyorum tabi PC baksalar bir şeyler bulamazlar ama eve yine de gelseler annem babamın bana kızgınlığı ? saten yeter :( o yüzden yakalanmak istemiyorum tek başıma saldıracağım için korkuyorum sitelerine değil ağlarına sızacağım sizce yakalanır mıyım tek başına olmaktan korkuyorum adam akıllı yanım da 2-3 kişi olsa güzel olurdu ama yok saldırırsam yakalanır mıyım lütfen yardım edin

*sra*l bir sunucu için senin evine gelmez. GNU/Linux bilgin var diye heykır olmuyorsun ama , Windows'da da yapılabilir. Çoğu hack tool cross platform oluyor. Heyklersen haber verirsin....

O halde yardım edin hep beraber yapalım ?
rootkit yapmam trojan yaparım şifrelerim bir şeyler yapacağım sizde bana destek çıkarsanız herkes bilgisini ortaya koyar yardım eder hep birlikte başarırız ama yardım edin :(

Üstad , bence ilk bir language öğren. Öyle devam et. Yok ben direk source alacağım diyorsan buyur. GitHub'da bir sürü project var.

Linux sadece hack için gerekli olan araç gereçlerin bulunduğu platform

Wrong !
Linux kerneldır.
"GNU's Not Unix" open source bir işletim sistemidir.
Tek distro hala Kali mi , yoksa ben mi öyle görüyorum ? :RpS_sneaky:

Moderatör tarafında düzenlendi:

1104ahmet

Üye
16 Mar 2018
76
0
İSTANBUL
arkadaşlar ben orta düzey de bir şirket hacklemek istiyorum yabancı bir şirket yani israil de olacak ben türkiye de ama yakalanmaktan korkuyorum o kadar linux bilgim var ama elinde sonunda yakalayacaklar delil silebiliyorum tabi pc baksalar bir şeyler bulamazlar ama eve yine de gelseler annem babamın bana kızgınlığı ? Saten yeter :( o yüzden yakalanmak istemiyorum tek başıma saldıracağım için korkuyorum sitelerine değil ağlarına sızacağım sizce yakalanır mıyım tek başına olmaktan korkuyorum adam akıllı yanım da 2-3 kişi olsa güzel olurdu ama yok saldırırsam
yakalanır mıyım lütfen yardım edin

allah yardım etsin kardeşim...

QuietSlayer

Yeni üye
16 Mar 2018
20
0
kendi iyiliğin için söylüyorum ,2 yıl sonra bu yazdığını görseydin muhtemelen kendi kendi şöyle derdin "bilmediğim ne kadarda çok şey varmış"

Dostum merak etme derslerim de başarılıyım ödevlerim bitti anne gibi hesap vermemi beklemiyorsun değil mi ? ne alaka şimdi

*sra*l bir sunucu için senin evine gelmez. GNU/Linux bilgin var diye heykır olmuyorsun ama , Windows'da da yapılabilir. Çoğu hack tool cross platform oluyor. Heyklersen haber verirsin....

tabiki :) biliyorum hacker olmuyorum bilgilerimle yapacağım elimden geleni

"Annem babam kızar." cümlesi ile "Şirket hacklemek istiyorum." cümlesinin bu postta bir arada bulunması kadar ironik olabiliyor bazen hayat.

:D biliyorum ama ne yapabilirim aynı evde yaşıyorum :D

Delil silemiyorsun güzel kardeşim. Delili kimse silemez, aramızdan hiç kimsenin Türk Telekom'un veritabanına erişimi yok, sakın hard diskine matkapla delik açma.

Ben şahsen, Zztri olarak garantisini veriyorum. Sen saldır, başarılı olursan ve aranırsan ben suçu üstlenirim.

Elimden geldiğince tamam deneyeceğim ama tabi yutmaları lazım emailere bakanlara rootkit yedirmeye falan çalışacağım ama tabi yerlerse yemezlerse niye hackleyemedin demeyin ?

"Hey dostum sakin ol. Adamım lanet olsun sen çıldırmışsın."

Ulan konumu amerikan dublaj çevirdiniz :D

Bunu tek başına yapabileceğinden şüpheliyim ayrıca , Ağlarına sızdıktan sonra ne yapacaksın , boş yere saldırı yapma yani

Ağlarına sızdıktan sonra worm saldırısı yapmak istiyorum sadece biraz zarar görsün istiyorum nedeni israilleri haberler de görüyorsunuz işte :(

Ben gerçekleri söyledim.
dediklerine gelirsek bir şirket hackleyip yakalanmamak istiyorsun ve postta ebevenylerin kızacagından bahsediyorsun.Çok çocuksu geldi açıçıkcası.
Bu dediklerin aynı şunu özetliyor
"Elimde bi silahla market soyucağım fakat kimsenin haberi olmasını istemiyorum, kameralara yakalanıp kimliğimi göstermek istemiyorum.Ama marketçinin silahı olup olmadıgınıda bilmiyorum ve hiç soygun tecrübem olmadı" anlattıgın şey buna çok benziyor.Gerçekler acıdır.

Dostum ne yapayım aynı evde yaşıyoruz sonuçta elimden geleni yapacağım annem babam olması çocuksu mu geliyor ayrıca herkese söylüyorum bu kadar imkansız olan kısmı ne sosyal mühendislik iyi olsun yeter çok mu zor cidden ? rookit yedirdin mi tamam işte ağın içindesin ?

Üstad "domain"....

En adi şirkette bile, normal kullanıcılar admin hesabı kullanmazlar. Kendi hesapları dışını etkileyemezler. Her yere erişemezler. Ve yönetici yetkisi ile bir şey kuramazlar, tabii buna rootkit de dahil... Zaten windows 10 için çalışan rootkit var mı ya? İsrail gerizekalı Amerika gibi değildir, teknolojiyi yakından takip eder.

Normalde saldırılan şey, Citrix, Parallels gibi elemanların "commute" etmesini, uzaktan çalışmasını sağlayan sistemlerdir. Ben Citrix kırmıştım bir sefer, sanırım rootdeveloper diye bir sitede de güncel bir açığı uygulamalı anlatmıştım, imkansız değil...... di. 4-5 sene önce imkansız değildi. Şimdi ben de açık bulamıyorum.

Üstad kolay gelsin ama bir cambaz 10 metre yükseklikteki trapezde egzersiz yapmaz. Önce yerde yapar egzersizini. Saldırgan güvenlik konusunda ne bulursan oku, mümkünse bilişimi sağlam bir şirkete girip, ortamın nasıl olduğunu gör. Ondan sonra dediğini yapmayı düşünürsün.
rootkit yapmam trojan yaparım şifrelerim bir şeyler yapacağım sizde bana destek çıkarsanız herkes bilgisini ortaya koyar yardım eder hep birlikte başarırız ama yardım edin :(

Kardeş Hangi Filmi izledin :p

Biliyor musun en azından bir hedefim var ve üstünde çalışıyorum sizin gibi dalga geçen taraftan olmuyor dostum hangi filmi izledin sen anca dalga geç benim bildiğimin 5/1 bilmiyorsundur dalga geçiyorsun

İsteyen istediği kadar dalga geçsin tek lafım UMURUMDA DEĞİLSİNİZ konu kapatmak isteyen kapatsın benim bildiğim THT ailesi böyle değildi eskiden de buradaydım ama hiç kimse bir birine köstek olmazdı destek olurdu herkes destek çıkardı fikir alış verisi yapılırdı eskiden sıcak bir forumda şimdi gelmiş 2-3 beyinsiz benimle dalga geçiyor tabi kendileri çok bilgili ya unut gitsin ya kapatılsın konu

merhaba dostum konu ilgimi cekti tabi anne babayi saymassak :D nasil bir yontem dusunuyorsun beni bilgilendirirsen sevinirim ama om-dan

Ne anlamı var ki herkes yine dalga geçecek küçük düşürcekler o kadar

trojan? acaba adamlari nasil kandiracagiz iscilerden edepsiz siteler listesi vererekmi gomucez trojani? bu plani ayarlaman gerekli cidden...

İlk önce hedefi araştıracağım elimden geldince çalışanlar hakkında bilgiler bulmaya çalışacağım kişiye göre hedefe sosyal mühendislik ayarlanır illaki

Arkadaşlar tamam diyelim ki yaptım nasıl kanıt olarak gösterilir ?

Alibosta

Üye
15 Mar 2018
79
7
Kardeşim korkuyorum falan diyorsun ne gerek var ki sana mı kaldı İsrail'e ders vermek, ha illaki ders vermek istiyorsan program geliştir Türkiye'de programcılık bir yere getirin çünkü:

Başarı en güzel intikamdır, çünkü seni sevmeyen herkesi üzer.

Boş yere kendini yorma git program falan yaz senin için diyorum ben istersen yap sonuçta yakalanacak olan ben değil senin yinede kendi tercihin...

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara

Delil silemiyorsun güzel kardeşim. Delili kimse silemez, aramızdan hiç kimsenin Türk Telekom'un veritabanına erişimi yok, sakın hard diskine matkapla delik açma.

Ben şahsen, Zztri olarak garantisini veriyorum. Sen saldır, başarılı olursan ve aranırsan ben suçu üstlenirim.

"Hey dostum sakin ol. Adamım lanet olsun sen çıldırmışsın."

Elimden geldiğince tamam deneyeceğim ama tabi yutmaları lazım emailere bakanlara rootkit yedirmeye falan çalışacağım ama tabi yerlerse yemezlerse niye hackleyemedin demeyin ?

Üstad "domain"....

En adi şirkette bile, normal kullanıcılar admin hesabı kullanmazlar. Kendi hesapları dışını etkileyemezler. Her yere erişemezler. Ve yönetici yetkisi ile bir şey kuramazlar, tabii buna rootkit de dahil... Zaten windows 10 için çalışan rootkit var mı ya? İsrail gerizekalı Amerika gibi değildir, teknolojiyi yakından takip eder.

Normalde saldırılan şey, Citrix, Parallels gibi elemanların "commute" etmesini, uzaktan çalışmasını sağlayan sistemlerdir. Ben Citrix kırmıştım bir sefer, sanırım rootdeveloper diye bir sitede de güncel bir açığı uygulamalı anlatmıştım, imkansız değil...... di. 4-5 sene önce imkansız değildi. Şimdi ben de açık bulamıyorum.

Üstad kolay gelsin ama bir cambaz 10 metre yükseklikteki trapezde egzersiz yapmaz. Önce yerde yapar egzersizini. Saldırgan güvenlik konusunda ne bulursan oku, mümkünse bilişimi sağlam bir şirkete girip, ortamın nasıl olduğunu gör. Ondan sonra dediğini yapmayı düşünürsün.

Kazanç? Ne kazancımız olacak? Benim iki kızım var, eve maaş getirmek zorundayım. Kontrol ettiğimiz ilk 100 şirkette hiç bir açık bulamayacağız ve bu filmlerdeki gibi olmayacak. Günlerce mal mal bilgisayar başında pineklemek zorunda kalacağız. 101. şirkette de açık var zannedeceğiz, honeycomb olacak, boşuna 1 hafta olmayan açıkla uğraşacağız.

"Şunun nasıl yapıldığını bilmiyorum" de üstad, cidden burada konu açarım. Senden de çaba görürsem o konuda destek olurum, burada bulunma sebebimin yüzde doksanı bu zaten.. Ama ben aktif olarak black hat'i bırakalı yıllar oluyor :D

Sen de üstad, oku.... Önüne ne gelirse oku. TCP IP'den başla, VPN'lere, remote desktop sistemlerine geç, mail açıklarını araştır, http zaafiyetlerini incele... Okunacak o kadar çok şey var ki ömür yetmez. Boşuna "şuradan aldığım kodu email'le gönderirim, belki yerler" diye vakit kaybetme.

Arkadaşlar tamam diyelim ki yaptım nasıl kanıt olarak gösterilir ?

DB dump alırsın, müşteri bilgilerini paylaşırsın. Şirketin itibarı sarsılır, işlemi tamamlamış olursun.

Telekomünikasyon konusunda hala İsrail şirketleri teklif veriyor. İhale dokümantasyonu ele geçirirsin, verirsin yerli şirketlere.

Mr Asocial

Üye
18 Mar 2018
187
0
merhaba dostum konu ilgimi cekti tabi anne babayi saymassak :D nasil bir yontem dusunuyorsun beni bilgilendirirsen sevinirim ama om-dan

trojan? acaba adamlari nasil kandiracagiz iscilerden edepsiz siteler listesi vererekmi gomucez trojani? bu plani ayarlaman gerekli cidden...

Ne anlamı var ki herkes yine dalga geçecek küçük düşürcekler o kadar

bak oyle deme simdi sen benimle iletisime gec bos-bos is olsada acik bulamasakda biz kendi guclerimizi yontemlerimizi gelistirecegiz.

bu arada kardesim ****sploitler exploitlerdir aciklardir rootkitdir ve boyledir bilirmisin bunlari?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.