Sistem uygulamaları nasıl silinir

13 Mar 2021
94
20
Selam arkadaşlar, başlıktan da anlaşılacağı üzere nasıl sistem uygulamalarımı sileceğimi merak ediyorum ama root atamam onu da şimdiden söyleyeyim. Çünkü benim telefon sürümü 10. Root atmak için 5 ten fazla olmamalı. O yüzden farklı bir şekilde nasıl silerim?

Ns1

Yeni üye
10 May 2020
42
9
o dediğin 5 ten sonrası olmaz kısmı yanlış. indirdiğin Uygulama ile atılan rootlar öyle. bilgisayarak kullanarak supersu ile root atabilrsin basitçe.

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
Selam arkadaşlar, başlıktan da anlaşılacağı üzere nasıl sistem uygulamalarımı sileceğimi merak ediyorum ama root atamam onu da şimdiden söyleyeyim. Çünkü benim telefon sürümü 10. Root atmak için 5 ten fazla olmamalı. O yüzden farklı bir şekilde nasıl silerim?
Selam @Deniz doganay 5. Roottan sonra root atamazsın diye bir kayde yok! Öyle bir şey duymadım. Ben kolaylıkla bilgisayardan super su ile rootumu attım, hiç bir sorunuda yok. Root atmanın bence zararı çok yok. Sadece garantisi bitiyor ve cihaz fazla ısınıyor. Roottan roota ve telefondan telefona değişir ama ben telefondan oyun oynamıyorum ve ısınma sorunuda yaşamıyorum. İyi forumlar ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.