Sistem ve 3-4 yıllık veri ile projeler silindi acil yardım !!!

Babayago

Üye
6 Tem 2015
92
0
Kali
Merhaba beyler laptop'umda (Lenovo z500 ideapad bios a win 8 yüklü) 2-3 gün evvel sistemimde sorun yaşadım ve yaptığım tüm işlemlere rağmen UFI/Microsoft/bcdboot bx00000c diye bir hatayı düzeltemedim ve yaptığım işlemlerden sonra Dual boot olarak kurduğum kali linux, linux mint vs sitemlerinede erişim kaybına uğradı dün gece yine kali Linux ve Linux mint rafael 17.1 kurdum ve bu akşam win 7 Pro kurmaya çalıştım fakat diskin GPT olmasından dolayı kurulum yapamadım ve shift 10 komut satırını açıp : diskpart | list disk | select disk 0 | list partition | select partition 6 | clear komutunu uyguladım bu komut ile bölüm 6 da olan 232 gb sistem diskini temizleyip yeniden sistemi kurmak istedim çünkü GPT hatası bu şekilde düzeliyor. Fakat yaptığım işlem sonucu parçalanmış 1 tb diskim tamamen silindi ve şuanda disk 0'ı 982 gb civarında gösteriyor. Yani bütün verilerimi yanlış komut girerek silip laptop'u sıfırladım şimdi tekrar usb ye başka pc den win 8 Pro vl 64 bit i yazdırdım ve tekrar sistemi kuracağım acaba Silinen verilerimi yeniden sistemi yükledikten sonra hangi program ile geri getirebilirim lütfen bilgisi olan açıklamı yazarsa çok memnun olurum.

Babayago

Üye
6 Tem 2015
92
0
Kali

Sen neler yapmışsın öyle ya..
Acıdım harddiskine.
Ücretsiz dosya kurtarma programları için tıkla.
Paralı programlar var cracklersinde adlarını unuttum Google'de 'dosya kurtarma programları' yaz bulursun ya çok sorun değilde kurtardığın dosyalar parçalanıp gitmiş olabilir.
Geçmiş olsun

Doğru Haklısın benim benim derdim proje arşivi ile şirket dosyalarını kurtarmak onlarda disk : D Bölümü'nde yaklaşık 40 gb bildiğin Pro program var mı kurtarabileceğim ve yeniden Bahsettiğim sistemi daha kurmadı laptop kapalı bekliyor bu sistemi kurduktan sonra o kurtarma programları bir sıkıntı verir mi şuanda laptop 0 veride

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
Doğru Haklısın benim benim derdim proje arşivi ile şirket dosyalarını kurtarmak onlarda disk : D Bölümü'nde yaklaşık 40 gb bildiğin Pro program var mı kurtarabileceğim ve yeniden Bahsettiğim sistemi daha kurmadı laptop kapalı bekliyor bu sistemi kurduktan sonra o kurtarma programları bir sıkıntı verir mi şuanda laptop 0 veride

Harddisklerde veri silinmiş gibi gözüksede silinmiyor bi şekilde duruyor tam sistemi araştırmadım fakat öyle yani :)
Sen sistem kur biraz program araştır kurtarmaya çalış başka çaren yok ha var ama dosya kurtarma şirketlerine biraz tuz serpmen gerekecek fakat bayağıda iyi iş çıkarıyorlar..

Babayago

Üye
6 Tem 2015
92
0
Kali

Harddisklerde veri silinmiş gibi gözüksede silinmiyor bi şekilde duruyor tam sistemi araştırmadım fakat öyle yani :)
Sen sistem kur biraz program araştır kurtarmaya çalış başka çaren yok ha var ama dosya kurtarma şirketlerine biraz tuz serpmen gerekecek fakat bayağıda iyi iş çıkarıyorlar..

O Tür şirketlerin kullandığı her hangi birinin adını biliyormusun ? Programcı bir arkadaşım var yurtdışında kendisi iyi crack yapıyor belki iletişim geçebilirsem ve kurarsam o program adı ile programı kırabileceğini düşünüyorum

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
bılgısayara 50 kez format atsan harddısk ten sılınmez onlar kalır googleden araştır ücretli bu programların cogu onlarla gerı alabılırsın bılmıyosan hıc dokunma bılgısayarcıya ***ür

Babayago

Üye
6 Tem 2015
92
0
Kali
ya link verip duruyorsunuz sağ olun allah razı olsun. Fakat bana gerçekten işe yarayan bir program adı verseniz çok memnun olurum paralı olup olmaması sorun değil işe yarayan olsun crack bir şekilde bulunur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.