sistemi ansıl geri yuklucez xp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dangers

Katılımcı Üye
1 May 2009
325
1
resme gerek yok hiç


baslat-programlar-donatılar-sistem aracları-sistem geri yukleme deyıp eskılerden hangı gun ıstıyorsan onu sec secılmıyorsa zorlama o gune kapalıdır secılebılenlerı secıp ılerı dersın kurar o gerıye
 

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
Güvenli kip te ac bilgisayarını tekrar dene.yada xp cd bul ve bilgisayarının sistemini tekrar onar ve tekrar geri yükleme yapmayı dene.
//CCleaner programını kurup kayıt defterini onar ,reset at ve yeniden dene
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.