Site gerekmeden youtube'de 500 abone kasmak?

KesoBabey

Üye
23 Ağu 2017
244
2
THT
Merhabalar,

Arkadaşlar Macro Recoder bilmeyeniniz yoktur diye düşünüyorum :)

Youtube kanalımızın içinde sub kanal açmayı herkez biliyordur diye umuyorum :D

Tam o anda kanal içinde sub kanal açma sayfasına geldiğimizde macro recoderi açıyoruz

Ve record diyoruz dedikten hemen sonra kanal ismini yazıyoruz ve oluştur diyoruz

Sonrasında kendi kanalımızın linkini yapışıtırıp abone oluyoruz

Sonra ctrl u yapıp recordu durduruyoruz sonra play tuşunun yanındaki ok işaretine tıklayıp

Tekrarlama süresini belirliyoruz ve 500 yazıyoruz çünki en fazla 500 tane sub kanal açılıyor

Daha fazla açılsa bile doğrulamaya düşebilir.

İyi günler.

NOT : Macro Recoder indirme linki vericektim lakin birazdan hastaneye gidicem gitmeden bir kaç konu paylaşmak istiyorum.

Mamilost

Katılımcı Üye
19 May 2018
539
7
Güzel fikir teşşekürler hocam

bende 2 taneden sonra telefon numarası istiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Altrezae

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
792
0
500 Tane sub kanal açamazsın bir hesaptan telefon onayı istiyor boşuna denemeyin

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
Ben bunu yapalı 2 sene oluyor millet yeni keşfediyor artı bi hesapta en fazla 100 ayrı hesap oluşturabilirsin 500 nerden sıktınız anlamadım Artı birde bunu yapman imkansız gibi oldu onay istiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.