Site içi veriler otomatik şekilde bir programla nasıl düzenlenir.

k4rt0shk4

Yeni üye
24 Nis 2021
31
3
Dünya
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar.
Bir süredir site işleri ile uğraşıyorum elimde bir site var site daha çok sözlük​
tarzında. İnsanlar yazı yazıyor yazılanları okuyor. Bunu internette de denedim bir kaç arkadaş kullandık (ücretsiz bir hosting hesabından) fakat benim istediğim sunucuda bir programın kısa periyotlar eşliğinde yazılan yazıları değerlendirmesi, gruplandırması ve kişilere hazır hale getirmesi. Tercihen bu algoritmayı c++ ile yazmak isterim çünkü gayet hızlı ve kararlı. Fakat okuduğum kadarıyla web sunucusuna exe tabanlı program atılmıyor. Ben her ne kadar kendi bilgisayarımda veritabanına bağlanıp programı çalıştırsam da bunun internet üzerinde olmasını istiyorum. Biraz düşündükten sonra kullanıcıların PHP üzerinden bunu yapmasına karar verdim fakat bu da bir çok kullanıcı ile karışacak bir iş ve üstelik kullanıcıdan önce hazır olmaz bu şekilde.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ve hayırlı akşamlar.​

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
48
SIFIR6
Tam sorunu anlıyorum diyorum aklım LAHMACUNA kayıyor.. sorunu daha detaylı anlatır isen yardımcı olabiliriz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.