site kurma

xlarckerem

Yeni üye
6 Ara 2006
29
0
bolu
Hazır Site Aracı:
Hazır Site Aracı ile teknik bilgiye gerek kalmadan bir site yapabilirsiniz. Hazır tasarımlardan birini seçin* yazı ve resimleri değiştirin. Sizin de bir siteniz olsun.

Dosya Yönetimi:
Bilgisayarınızda sitenizi yapın* Dosya Yönetimini’nden dosyalarınızı yükleyin ve yayına sokun. Ayrıca sitenizdeki html* resim vb dosyaları yönetebilirsiniz.

Html Editörü:
Site hazırlamak konusunda deneyimlisiniz ve kendi kodunuzu yazmak istiyorsunuz. Html Editörü ile html kodunuzu istediğiniz yerden yazabilirsiniz

Proservis:
Kendi isminizi taşıyan bir alan adına ve email'e mi sahip olmak istiyorsunuz? Mynet Proservis ile dilediğiniz alan adına sahip olabilir* profesyonel hosting hizmeti alabilirsiniz.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.