Site Studio 6.0 Pro

GÖKBERX

Uzman üye
4 Ara 2006
1,195
40
sitestudio60proug4.jpg

ileri düzey HTML bilgisine sahip olmanız gerekmiyor. Kullanıcıya düşen yalnızca metni hazırlamak ve fotoğrafları seçmek. Diğer hazırlıklar yazılım tarafından gerçekleştiriliyor. Home sürümünün menülerde 25 farklı tasarım şablonu yer alıyor. Nispeten daha etkileyici olan diğer şablonlar fiyatı 400 dolar olan Business sürümüne ait ve bunlardan yalnızca biri kullanılabiliyor. Buna rağmen Site Studio 6'nın profesyonel kullanıma uygun olup olmadığı sorusunun yanıtı olumlu.
Kontroller W3C Validation Service ile yapıldığından CMS sistemi hiçbir şeyi gözden kaçırmıyor. Hazırlanan sayfalar entegre FTP modülü üzerinden hızlı bir şekilde sunucuya gönderilebiliyor. Fotoğraf aktarma özelliği ilgili dosyaları otomatik olarak düzenliyor ve web için en uygun hale getiriyor. Site Studio 6 Home üzerinden fotoğraf albümü hazırlamak için birkaç dakika yeterli. Daha karmaşık sayfalar yaratmak isteyen kullanıcılar Flash ve component özelliklerinden yararlanabilir. Öte yandan HTML ile ufak müdahalelerde bulunulamıyor.


DownLoad:
https://tik.lat/AavhK
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.