sitemden hostu aldığım sitenin reklamını nasıl kaldırabilirim ?

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
bu resimde sağ altta görüldüğü gibi bir yazı var sitemde hostu aldığım sitenin birşeyi

nasıl onu sitemden silebilirim onun da bir dosyası var mıdır ? nerededir ?

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
bu resimde sağ altta görüldüğü gibi bir yazı var sitemde hostu aldığım sitenin birşeyi

nasıl onu sitemden silebilirim onun da bir dosyası var mıdır ? nerededir ?
Ücretsiz Aldığınız İçin Hosting Kendi Reklamını yapıyor.
Nede Olsa Sub Domain....
Yavaşda olur, Reklamda yapılır,
Böyle Şeylerin Olması Çok Ama Çok Normal...

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Hiç bir alakası yok yanlış bilgi veriyor arkadaş. Subdomain demek ana domainin bir alt domaini demektir.
Örnek: kodluyorumben.com bu sizin ana domainiz ise subdomaininizi kodla.kodluyorumben.com yapabilirsiniz. Subdomain yavaştır diye bir kaide yok. Alakası yok.
Kullanmayan Anlamaz kaç yıldır kullanıyorum.
çoğunluk yavaştır.
eğer hızlı hizmet istiyor ise kaliteli
serverli bir yerden alası gerekir onlarda pek nadirdir.

.com olması şart değil eğer subdomain yavaş diyorsan ücretsiz bir domain olsun yeterli
" Ücretsiz " de aynıdır.
ben 1 yıldır kullanıyorum. acayip yavaş
bazen dosya yöneticisine bile bağlanamıyorum.

13 May 2019
187
84
1 Yeni Mesaj
Kullanmayan Anlamaz kaç yıldır kullanıyorum.
çoğunluk yavaştır.
eğer hızlı hizmet istiyor ise kaliteli
serverli bir yerden alası gerekir onlarda pek nadirdir.
Hocam ne anlatıyorsunuz? Subdomain yavaştır demeniz çok yanlış. Derseniz ki ücretsiz subdomain veren Hostingler yavaş ağ trafiği olan sunuculara kurup veriyor anlarım. Siz Subdomain yavaştır diyorsunuz. Bir de demişsiniz ki kullanmayan anlamaz, senin kullandığın domain kadar benim domain satmışlığım var? Alacaksan beklerim R10.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Hocam ne anlatıyorsunuz? Subdomain yavaştır demeniz çok yanlış. Derseniz ki ücretsiz subdomain veren Hostingler yavaş ağ trafiği olan sunuculara kurup veriyor anlarım. Siz Subdomain yavaştır diyorsunuz. Bir de demişsiniz ki kullanmayan anlamaz, senin kullandığın domain kadar benim domain satmışlığım var? Alacaksan beklerim R10.
dostum zaten bende "" Derseniz ki ücretsiz subdomain veren Hostingler yavaş ağ trafiği olan sunuculara kurup veriyor anlarım. "" bunu anlatıyorum ya... :) :)

13 May 2019
187
84
1 Yeni Mesaj
yavaşsa neden kaç yıldır kullanıyorsun ?
sakın senin internetin yavaş olmasın ?
sitenin açılma hızı mı yavaş ?
Hocam ücretsiz subdomain alırsanız sunucunun ağ trafiği yavaş olur. Bu bağlam da kendi upload hızınız da yüksek olmalıdır. 0.40 MBPS Upload ile Dosya transferi yapmaya çalışıp burada subdomainler yavaş olur diyemez kimse. Tekrarlıyorum, subdomainlerin görevi alt domain olmasıdır.

Domain: x.com
Subdomain: y.x.com

Son olarak, subdomain yavaşsa ana domainde yavaş olur. Sub ve Ana domain aynı sunucuya kurulur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.