Sitenin anında açılması

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
Ben istiyorum ki bir site yapıyım o siteye ne yazarsam yazıyım ama öyle bir kod yazıyım ki o site çok hızlı açılsın linke bakmaya bile fırsat zaman kalmasın nasıl yapabilirim ?
Böyle bir kod yazılabilir mi ?
Hangi yazılım dili ile yazılabilir ?
(Herhangi bir kod kısmı olabilir) Tüm olasılıkları ve çareleri hesaba katınız
İyi forumlar,iyi günler...

xKemikkiran

Katılımcı Üye
22 Haz 2020
471
226
Zararlı yerlerde - Aydın
merhaba
eğer sitenin kodları daha az olur ise yüklenecek olan dosya sayısı daha az olacağı için daha hızlı açılır
bunu da bazı frameworkler yani örn bootstrap , vuejs gibi az kod çok iş yapan frameworkler ile yapabilirsiniz ayrıca hosting firmanız daha kaliteli olur ise eğer daha hızlı açılacaktır
iyi forumlar

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,347
1,369
K E R K Ü K
gereksiz kod kullanmaktan kaçınırsan, makinenin özellikleri iyi olursa hızlı açılır.
şunu yaz hızlı açılsın gibi bir olay yok, çok yavaş açılıyorsa siten yükleme ekranı ekleyebilirsin.

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
merhaba
eğer sitenin kodları daha az olur ise yüklenecek olan dosya sayısı daha az olacağı için daha hızlı açılır
bunu da bazı frameworkler yani örn bootstrap , vuejs gibi az kod çok iş yapan frameworkler ile yapabilirsiniz ayrıca hosting firmanız daha kaliteli olur ise eğer daha hızlı açılacaktır
iyi forumlar
Zaten tüm gereksiz htmlleri sildim daha ne yapabilirim hızlı açılması için

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
335
Localhost
Merhaba;

İstediğin şekil bir site yapmak istiyorsan şüphesiz Google AMP kullanmalısın. Google AMP a siteni kayıt ettirdikten sonra siten artık Google a bağlı olacak ve artık Google üzerinden indexlenecek. Direk Google dan indexleneceği için de sitene erişmek isteyen kullanıcılar anında sitene giriş yapabilecek. Tabikide siteni Google ın şartlarına uygun hale getirmen gerek. Detaylı bilgi için bu konumu inceleyebilirsin.

İyi Forumlar..

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
Merhaba;

İstediğin şekil bir site yapmak istiyorsan şüphesiz Google AMP kullanmalısın. Google AMP a siteni kayıt ettirdikten sonra siten artık Google a bağlı olacak ve artık Google üzerinden indexlenecek. Direk Google dan indexleneceği için de sitene erişmek isteyen kullanıcılar anında sitene giriş yapabilecek. Tabikide siteni Google ın şartlarına uygun hale getirmen gerek. Detaylı bilgi için bu konumu inceleyebilirsin.

İyi Forumlar..
hayır wordpress te siteme eklenti yükleyemiyorum hatalar çıkıyor düzeltemiyorum ve konunuzun altına yorum yapınca da yorumumu siliyorsunuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.