sitenizde kullanabileceğiniz yardımcı HTML tagları

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
<br> : Bu komut satir atlama komutudur. <br> ifadesinden sonra gelen yazilar bir alt satirdan baslar. Herhangi bir yerde kullanilabilir. Bitis komutu yoktur.

...
: Yeni paragrafa baslama komutudur. ifadesinden sonra gelen yazilar paragraf seklinde baslar. Bu komutun parametresi ALIGN dir. Bu paragrafin nasil sekil alacaðini belirler. Paragraf olmasini istediðimiz kisim bitince
konur.
Kullanilisi : yazilar...

Konum yerine CENTER * RIGHT * LEFT yazilabilir.

CENTER = Paragrafin satirlari ekranda ortalanir.
RIGHT = Paragrafin satirlari saga dayali yazilir.
LEFT = Paragrafin satirlari sola dayali yazilir

... : Yazilari kalin yazmak için kullanilir.
Kullanilisi : yazilar...
Her zamanki gibi* kalin yazi yazmayi bitirmek istediðimizde </B>kullanilir.

... : Yazilar italic yazmak için ( yani yana yatik ) kullanilir.
Kullanilisi : yazilar ...

... : Alti çizili yazi yazmak için kullanilir.
Kullanilisi : yazilar ...

<hr width="sayi" color=renk> : Bu komut pencere de yatay çizgi çizilmesini saðlar. Burada bu çizginin uzunluðunu WIDTH ile * rengini COLOR ile belirtiriz.

<center> * </center> : Yazilan yazilarin pencerenin ortasinda yazilmasini saðlar.
Kullanilisi : <CENTER> yazilar ve diðer komutlar </CENTER>Orta da yazilmasi istenen yazilar veya diðer nesneler bitince sonuna </center> koyarak bu islemi bitiririz.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.