Siz olsanız Çocuklar için nasıl oyun yapardınız?

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,767
678
Germany
Selamlar,
İmkanınız olsaydı Çocuklar için ne tür oyun yapardınız?
Ben:Daha çok eğitici bir oyun

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,164
557
26
Sakarya
Yani çocuk derken yaş aralığı kaç mesela 5-10 yaş arası ise 2d kişisel gelişim tarzında uygulamalı oyunlar düşünürüm
11-15 yaş arası ise zaten insanlar o yaşlarda eğitim sürecini harici ayırıyor onlar için aksiyon dolu hikaye akışı olan gizem araştırmalı oyun düşünürüm
16-17 yaş ise affetmem direk korku temalı yine böyle katilli matilli soluk soluğa korku yaşatacak oyundan atıyorum uyku vakti gelince yatağa uzanırken önce bir yatağın altında yaratık vb var mı diye kontrol edeceği bilinç içine geçen korku, fantastik, gizem karışımı evrensel bir oyun düşünürüm

xavier eckert

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
16 Tem 2016
1,628
274
İçeriği şiddet olmayan ve dini,ırkı değerleri aşağılamayan, ayrım yapmayan ve eğlenceli bir oyun yapmayı tercih ederim bknz: Fall Guys

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,144
461
TR❤AZ
Moderatör tarafında düzenlendi:

'Thunder

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
768
156
Sky
Oyun yapmazdım, bizim gibi bir çocukluk yaşamalarını tercih ederdim. Bizler sokakta futbol oynayarak saklanbaç oynayarak büyüdük :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.