Siz Yazın O SiZe 20 Çeşit Ses Efekti İLe OkusuN

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
arkadaşLar size kısacası prgramın özelliklerin den bahsedeyim
bu prgram ne işe yarar:
kısaca anlatılmak istenirse siz ne yazarsanız bu prgramda
size 20 çeşşit ses efekti ile yazdıklarınızı okuyor...
prgramı 312 kb tır bu kadar küçük olmasına rağmen
kendisinin yapmış olduğu özellikler çok büyük...
artık gerisi size kalmış nerede kullanırsanız kullanın...
Çok hoşunuza gidecek

d0wnLoad

rar şiresi: sLayEr

gokhanjan

Yeni üye
23 Ara 2006
46
1
evet ya aynısı banda oldu programın seriali var mı acaba eğer içindeyse nerede ben göremiyorum arkadaşım burası istek bölümü değil ltfn forum kurallarına uyalım

delimanyak34

Yeni üye
31 Ağu 2007
11
0
alıntı ama yinede saol ayrıca ben yükledim ve kullandım türkçe desteği yok anlaşılmıyor ne dediği ingilizce içindir program

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.